Kategoriler
Genel

Pedofil elit% 1 buraya getirip bölünmeyi yaratıp virüs gibi yayana kadar Amerika’da ırkçılık bilinmiyordu, Hollywood, MSM, pedo rapist şeytani kültün sahibi olduğu nefret ateşlerini bize Oscar ödülüyle hatırlatarak yakıyor ‘kazanan masalları unutursak.

SS:% 1 pedo tecavüz şeytani kabal, bir halk birleşik ve huzurlu ise, tüm kaldıraçlarını kaybetmek anlamına gelir, böylece ücret kölelerini her zaman ayak parmaklarında tutmak için bir strateji olarak,% 99’una rağmen sürekli olarak bölünme, korku, öfke yaratmanız gerekir. korkunç acı, sübyancı pedofil görünmez el şekli değiştiricilerden kaynaklanıyordu / suçludur ve suç, boynunu 24/7/365 kira ödemek ve zorlukla almak için mücadele eden sıradan, iyi, çalışkan bir insanlık tarafından paylaşılmaktadır. % nisan kredi kartı borcu. ‘Değerli olanlar’ ve 3000 yıllık üstünlükçü ideolojisi dünyadaki tüm ırk terörizminin kaynağıdır, bu nedenle yüz milyonlarca savaşta yok olmuştur. Gerçek düşmanı bilmek önemlidir!

“Pedofil elit% 1 buraya getirip bölünmeyi yaratıp virüs gibi yayana kadar Amerika’da ırkçılık bilinmiyordu, Hollywood, MSM, pedo rapist şeytani kültün sahibi olduğu nefret ateşlerini bize Oscar ödülüyle hatırlatarak yakıyor ‘kazanan masalları unutursak.” için 9 yanıt

Van merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-07-2020 10:16:30

Sinop merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2020 11:43:37

Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-08-2020 16:38:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir