Pedofil halkaları işleten veya onlarla bir şekilde ilişki kuran tüm bu seçkinlerin ve politikacıların alenen bilinmesinden daha moral bozucu bir şey var mı, ancak temelde bu konuda hiçbir şey yapamayız.

Depresif düşünceler, Biden’in torununu dudaklarından öptüğü bir başka fotoğraf operasyonu (1000. kez) görmeyi tetikledi, ancak ondan tiksinen yüz binlerce insanı çevrimiçi olarak görmüş olsa da. Ama ne olursa olsun tonunu düşürmek bile umursamıyor. Sanki bunu yüzümüzde sergilemek, çoğuna ensest / pedofilik olarak gelse bile, hiçbir şeyde sözümüzün olmadığı ve onu durdurmak için hiçbir şey yapamayacağımız bir güç hareketi gibi.

Üzgünüm konu dışı, politik bir noktaya değinmiyor ama başlıktaki düşünceyi tetikleyen şey buydu.

Bu noktada herhangi birini / hepsini durdurmak için bir şey yapabilir miyiz, yoksa sahip oldukları güç ve yolsuzluk seviyesi nedeniyle tamamen güçsüz müyüz?

“Pedofil halkaları işleten veya onlarla bir şekilde ilişki kuran tüm bu seçkinlerin ve politikacıların alenen bilinmesinden daha moral bozucu bir şey var mı, ancak temelde bu konuda hiçbir şey yapamayız.” üzerine 17 yorum

1. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 29-08-2020 20:17:08

2. Amasya merkezden ben Aylin. Slm sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 23:35:56

3. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanılmaz güzel, saolun 08-10-2020 17:24:42

4. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selamlar sayfa valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 17:30:04

5. Muş merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:33:31

Yorum yapın