Pedofili, toplumu rahatsız eden birçok sorundan sadece biridir. Takıntıyı anlamıyorum. Neden kimse çocuk işçiliğine karşı çıkmıyor? Neden nefret suçlarına karşı duran kimse yok? Neden kimse adil olmayan göçmenlik politikalarına karşı çıkmıyor?

İnsan haklarını önemsiyorsanız, TÜM insan hakları ihlalleri için geçerli olmalıdır. Aksi takdirde, sadece Tucker Carlson’da bir bölüm duyduğunuz için belirli savaşları seçen ve seçen bir şilinsiniz.

Author

8 Comments

1. Karaman dan kimler var. Pedofili ile ilgili r / komplo takıntısı nedir? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 204

2. Bu konu : ” Pedofili ile ilgili r / komplo takıntısı nedir? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 254

3. Kırklareli merkezden ben gaye. Mrb web siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 09:55:04

4. Çankırı merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-03-2021 15:55:24

5. Kars merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-03-2021 19:36:42

6. Merhabalar bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Pedofili ile ilgili r / komplo takıntısı nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, sağolun , emin – 56

8. Ordu dan kimler var. Pedofili ile ilgili r / komplo takıntısı nedir? . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 170

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link