“Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır

Kimse pedofili yanlısı değildir, herkes insan ticaretinin bir sorun olduğunu bilir.

Bununla birlikte, vokal anti-pedofili kalabalığının bazı ilginç eğilimleri var. Birincisi, Hollywood seçkinlerini, demokratları ve zengin hayırseverleri suçlamayı seviyorlar. Buradaki ortak eğilim, tüm bu grupların sosyal olarak ilerici olmasıdır. Ayrıca LGBTQ bireyleri doyumsuz çocuk avcıları olarak göstermeyi severler. Son olarak, çocukların cinsel istismarının gerçekleştiğine dair BELGELENDİ kanıtımız olsaydı Donald Trump’ın gözaltı tesislerini görmezden geliyorlar. Bunun yerine, Trump küresel pedofil kabalını devirmeyi amaçlayan bir kahraman mı? Ağır bir “polis yanlısı” dozu atın (orantısız derecede yüksek aile tacizi oranları sergileyen) ve Kültür Savaşını kazanmakla, insan kaçakçılığı ile ilgili sorunları gerçekte ele almaktan daha çok ilgilenen bir grubunuz var.

Neden bu partizan ikiyüzlüleri ciddiye almalıyız?

gönderen … Solgiest
[comments]

““Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır” üzerine 11 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam herkese siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 15:06:54

2. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım 14-09-2020 18:28:22

3. Denizli merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:30

4. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 13:19:56

5. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ziya – 245

Yorum yapın