Kimse pedofili yanlısı değildir, herkes insan ticaretinin bir sorun olduğunu bilir.

Bununla birlikte, vokal anti-pedofili kalabalığının bazı ilginç eğilimleri var. Birincisi, Hollywood seçkinlerini, demokratları ve zengin hayırseverleri suçlamayı seviyorlar. Buradaki ortak eğilim, tüm bu grupların sosyal olarak ilerici olmasıdır. Ayrıca LGBTQ bireyleri doyumsuz çocuk avcıları olarak göstermeyi severler. Son olarak, çocukların cinsel istismarının gerçekleştiğine dair BELGELENDİ kanıtımız olsaydı Donald Trump’ın gözaltı tesislerini görmezden geliyorlar. Bunun yerine, Trump küresel pedofil kabalını devirmeyi amaçlayan bir kahraman mı? Ağır bir “polis yanlısı” dozu atın (orantısız derecede yüksek aile tacizi oranları sergileyen) ve Kültür Savaşını kazanmakla, insan kaçakçılığı ile ilgili sorunları gerçekte ele almaktan daha çok ilgilenen bir grubunuz var.

Neden bu partizan ikiyüzlüleri ciddiye almalıyız?

gönderen … Solgiest
[comments]

Author

68 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam herkese siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 15:06:54

2. Selam herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım 14-09-2020 18:28:22

4. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 10:26:42

5. Kilis merkezden ben Aylin. Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 18-09-2020 21:39:54

6. Selam herkese siten yeminle güzel, twitter da paylaştım

7. Denizli merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:30

8. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 13:19:56

10. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun , ziya – 245

11. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, saolun 22-10-2020 03:07:14

12. Zonguldak merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 04-11-2020 02:05:12

13. Konya merkezden ben hatice. Selam siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-11-2020 01:50:25

14. Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

15. Zonguldak merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler 05-12-2020 21:58:55

16. Bayburt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:09:57

17. Bilecik merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:44:42

18. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten valla çok güzel, face de paylaştım 11-01-2021 20:51:15

20. Slm siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 125

22. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 153

23. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

24. Bilecik merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, saolun 28-01-2021 14:14:30

25. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım , hatice – 116

26. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 138

27. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 180

28. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

29. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok iyi, saolun , mehmet – 384

30. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 242

31. Isparta dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Merhaba siten yeminle hayran edici, tebrikler , Aylin – 357

32. Selamlar web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler , ziya – 126

34. Ağrı dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, teşekkürler , emin – 385

35. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

36. Isparta dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 127

37. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, saolun

38. Kütahya dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 72

39. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 365

40. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

41. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 27

42. Osmaniye merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-05-2021 08:49:34

43. Osmaniye dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 243

44. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 168

45. Selamlar web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım

46. Samsun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 10-05-2021 08:45:59

47. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 54

48. Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler

50. Elazığ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 09-06-2021 21:40:25

51. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, teşekkürler , – 213

52. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2021 12:58:58

53. Isparta merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-06-2021 04:36:38

54. Van dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Selamlar sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 415

55. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Burdur dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Mrb sayfanız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , – 133

57. Manisa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 09:55:16

58. Yalova dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 437

59. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 276

60. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 124

61. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , hatice – 64

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 340

63. Bu konu : ” “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , – 168

64. Adana merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 21-07-2021 01:01:05

65. Adıyaman dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , ali – 145

66. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

67. Nevşehir dan kimler var. “Pedofili Korkusu” muhafazakar bir köpek ıslığıdır . Merhaba web siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 308

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link