Kategoriler
Genel

Pedofili savunuyorsun, onlarınkini savunuyorlar …

Diğer erkeğin veya tarafın ne kadar korkunç olduğunu işaret etmenin, erkeğinizi veya tarafınızı aynı kötü boktan kurtardığını ciddi olarak düşünüyorsanız, sadakatlerinizi değerlendirmeniz gerekir.

Trump, kendi kızı hakkında açıkça yorum yapan bir pedo, tecavüzcü ve sapkın. Biden (çıplak minimumda) küçük çocukları koklayan ve onlara uygunsuz şekilde dokunan tüyler ürpertici bir lanettir. Bu iki adamdan birini mi savunmak istiyorsun? Birinin diğeri kadar kötü olmadığını söylemek istiyorsun çünkü politikalarına daha çok inanabilir misin? Brüt.

Sol ya da sağ değil. Hepimizin sahibi olan ultra elit bir kabal. Her iki taraf da bunu durdurmak için hiçbir şey yapmayacak. Trump senin dostun değil. Biden kurtarıcınız değil.

“Pedofili savunuyorsun, onlarınkini savunuyorlar …” için 9 yanıt

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım 10-07-2020 00:01:12

Kütahya merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 02:46:12

Antalya merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 04-08-2020 01:13:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir