Pedofili ve Hebephilia’nın Normalleşmesi.

Yıl 2020. Kanunlar değiştirilmedi, bu zihinsel bir bozukluk değil. ABD’nin ahlaki değerleri “Ruh Sağlığı” nın arka koltuğuna oturdu

Aldığı kararların% 100000’inin farkında ve bilişsel olduğu birinin Ruh Sağlığı dünyasına güvenmesi saçmalık. Akıl hastası değilsin, sadece yalnız ve yozlaşmışsın.

Birisi için göz açıcı

https://youtu.be/hDHxEpBEjew

Gönderen … GoodfellowV2
[comments]

“Pedofili ve Hebephilia’nın Normalleşmesi.” üzerine 11 yorum

1. Yalova merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, face de paylaştım 09-10-2020 15:16:15

2. Isparta dan kimler var. Pedofili ve Hebephilia’nın Normalleşmesi. . Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , Emine – 334

3. Aydın merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 02:34:56

4. Ağrı dan kimler var. Pedofili ve Hebephilia’nın Normalleşmesi. . Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler , gaye – 99

5. Bu konu : ” Pedofili ve Hebephilia’nın Normalleşmesi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 43

6. Bu konu : ” Pedofili ve Hebephilia’nın Normalleşmesi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 241

Yorum yapın