Pedofilik Komplolarla İlgili Güvenilir Kaynaklara İhtiyaç Var

Bunu, bir süredir beni rahatsız eden bir şey hakkında sormak için yazıyorum. Başlamak için, okuyanlara bunu teyit etmeme izin verin, bu Pedofili’ye hiç göz yummadığımdır! Ahlaki ve sosyal açıdan yanlış olduğuna inanıyorum. Kaygılarım, konuyu abartılı iddialar, erdem sinyalleri ve komployu desteklemeyen ya da komployu kabul etmeyenleri “iptal etme” tavrına girmeden anlamaya çalışmamdan geliyor.

Son yıllarda Pedofili komploları alternatif konuşmalarda çok baskın hale geldi. Globalist, Satanic, 9/11 ve The Clintons komploları kadar tartışıldı ve takıntı haline getirildi. Ancak ne zaman Pedofili konusunu anlamaya çalışsam, insanların görüşleri, forumları, sohbet odaları ve Google ve diğer arama motorları tarafından sulandırılan gerçek ve gerçek iddiaları bulmakta kayboluyorum, sansür uygulayarak ve erişimi elimden alarak daha iyi hale getirmiyor. bu konularla ilgili herhangi bir şey.

Tek istediğim, başkalarının ve kendimizin hakkında eğitmemizi istediğim bir şeyi dürüst ve objektif bir şekilde ele almak, böylece bir toplum olarak bizler incitici ve tehlikeli ideolojilere ve insanlara Amerika’yı ve dünyanın geri kalanını daha iyi hale getirmeye yardımcı olabiliriz. o önceydi. Öyleyse bana arayabileceğim kaynakları sağlayabilecek kimse var mı? Yardımcı olabilecek herhangi bir kitap, belgesel, video, podcast veya internet kullanıcısı var mı?

This Post Has 9 Comments

1. banu

Van dan kimler var. Pedofilik Komplolarla İlgili Güvenilir Kaynaklara İhtiyaç Var . Slm siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 392

2. Anonim

Bu konu : ” Pedofilik Komplolarla İlgili Güvenilir Kaynaklara İhtiyaç Var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 203

3. Aylin

Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. ahmet

Selam herkese web siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

5. Emine

Elazığ merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler 14-03-2021 00:40:02

6. memo

Hatay merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-03-2021 11:38:12

7. ali

Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım

8. gaye

Balıkesir dan kimler var. Pedofilik Komplolarla İlgili Güvenilir Kaynaklara İhtiyaç Var . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , gaye – 425

9. hatice

Isparta dan kimler var. Pedofilik Komplolarla İlgili Güvenilir Kaynaklara İhtiyaç Var . Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 163

Bir cevap yazın