PEDOFLIX – The Social Dilemma (2020) ve Cuties (2020) arasında rahatsız edici bir bağlantı

Netflix’te The Social Dilemma’yı başka biri izledi mi? Bir saat içerideyim ve iğrenç olduğu için izlemeyi bıraktım. Facebook’un verilerinizi reklam için kullandığını, ancak satmadığını söylediler. Ayrıca Pizzagate’in sahte olduğunu da söylediler. Ayrıca bu, Cuties ile aynı olan 2020 Sundance Film Festivali’nde prömiyer yaptı! Kurucu ortağın hüküm giymiş bir çocuk cinsel istismarcısı olduğu yer. Bu konuda başka birinin de aynı şeyi hissedip hissetmediğinden emin değilim veya bu, olması gerektiği için herhangi bir yerde tartışılmış olsa bile. Şimdi Pedoflix aboneliğini iptal etmelisin.

“PEDOFLIX – The Social Dilemma (2020) ve Cuties (2020) arasında rahatsız edici bir bağlantı” üzerine 8 yorum

1. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun 13-09-2020 10:35:22

2. Denizli merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 09:26:34

3. Kars merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:19:37

4. Bu konu : ” PEDOFLIX – The Social Dilemma (2020) ve Cuties (2020) arasında rahatsız edici bir bağlantı ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 410

5. Bu konu : ” PEDOFLIX – The Social Dilemma (2020) ve Cuties (2020) arasında rahatsız edici bir bağlantı ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım , banu – 336

Yorum yapın