PedoWood

Sadece bunu göğsümden atmalıyım – Orgy Adası’nı ziyaret eden ve pedofili ile uğraşan tüm bu ünlülerin, politikacıların ve CEO’ların hala putlaştırılmış bir halde, hala özgür oldukları gerçeğinin ne kadar iğrenç olduğuna hala inanamıyorum. Kanıt tam orada ve birkaç yıldır açık, ancak onlara hiçbir şey olmayacak. Medya asla haber yapmayacak, onu ifşa etmeye çalışan kimse öldürülecek ve insan için tüm bu güçlü iğrenç bahaneler her zaman özgür olacak ve hala milyonlarca insan onlar için salya akıtıyor. Bu iğrenç ve bu noktada bir komplo bile değil. Ne yazık ki bir milyon yıl geçse de bu farelerin hapse girdiklerini ya da suçlarıyla yüzleşmek için mahkeme salonuna adım attığını görmüyorum. Çocukken örnek aldığım pek çok insanın bu davranışa girip yine de kahramanlar gibi davranmaya çalışacağına inanamıyorum. Dürüst olmak gerekirse, bazen bu dünyanın, özellikle de güçlü ülkelerin ne kadar berbat hale geldiğini düşünüyorum ve uzak bir adaya taşınmak ve sahilde smoothie satmak istiyorum. Rant over, üzgünüm.

“PedoWood” üzerine 18 yorum

1. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 30-08-2020 01:57:11

2. Konya merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-09-2020 21:43:06

3. Bursa merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler 09-09-2020 11:21:55

4. Antalya merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:21:48

Yorum yapın