Tamam, eğer son 2 hafta içinde benim ilçemde 1000 kişi “covid” yüzünden ölürse, buralardaki cenaze ve mezarlıkların boktan daha yoğun olacağını düşünmüyor musun? Neden hiç kimse etrafa bakıp hastanelerin ana beyin yıkama aracı olan medyanın söylediği kadar meşgul olmadığını görmeye bile zahmet etmiyor? Neden cenazeler bu kadar çok cenazeden kaynaklanmıyor? Bu sözde cesetler nerede saklanıyor? Ölüm ilanları neden her gün 10 sayfa uzunluğunda değil? Kim bu ölü insanlar? Onların isimleri ne? Neden kimse bu tür soruları sormuyor ?! Kafanızı kıçınızdan çekin ve bir değişiklik için kendiniz düşünün! İşin üzücü yanı, Çin ekonomisini hiçbir zaman durdurmadı, ancak yeni yıl arifesinde büyük katılımlar yaşarken, sokaklarımız kıyamet sonrası bir film gibi terk edildi. Hepiniz “cehalet mutluluktur” kuralına göre yaşamayı tercih edebilirsiniz, ancak bu sorunu ortadan kaldırmaz. Bunun yerine, bunu kabul etmeyi reddettiğiniz için katlanarak daha da kötüleşecek.

Author

25 Comments

1. Ankara dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 34

2. Karaman merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 07:44:59

3. Bu konu : ” Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun , banu – 9

4. Mardin merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım 23-01-2021 08:33:00

5. Sinop merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 18:28:18

6. Van dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 280

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … ” çok güzel. Slm paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 69

8. Uşak dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 227

9. Muş merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 24-01-2021 20:50:23

10. Karabük dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . Selamın aleyküm paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 260

11. Bu konu : ” Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 474

12. Yozgat dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 8

13. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 03:20:56

14. Mersin dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 159

15. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-02-2021 13:35:05

16. Kilis merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz yeminle güzel, sağolun 01-03-2021 13:30:42

17. Sinop merkezden ben hatice. Slm sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım 04-03-2021 12:06:47

18. İzmir merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım 06-03-2021 21:52:19

19. Çankırı merkezden ben banu. Mrb sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 14-03-2021 02:24:05

20. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım

21. Bu konu : ” Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 407

22. Malatya dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . Merhabalar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun , hatice – 438

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Pek çok “covid” bağlantılı ölüm … . Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 79

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link