The Eagles Hotel California, Hollywood seçkinleri ve ünlüleri hakkında ve onların günahkar kültleri gibi eylemler ve nasıl cennet olabileceğinden bahsediyor ama aslında cehennem. Güzel bir yer gibi görünüyor ve herkesin güzel bir yüzü var ama gerçekte değil. Yılın herhangi bir zamanında daha fazlası için bolca yer var ve bunu Hollywood’da bulabilirsiniz. Akılları Tiffany ve Mercedes bendz tarafından bükülmüş çünkü gerçeklikten değil zenginliklerle kör olmuşlar. Adam dediği çok güzel yakışıklı erkekleri var, Hollywood pedofili hakkında bir teori var ve bence bu kadar. Mazeretinizi getirmek ne güzel bir sürpriz, pek çok Hollywood ünlüleri, çoğunlukla kadınları dövmekle birlikte asla pedofili olmaktan ötürü suç faaliyetlerinden hüküm giyiyor. Tavandaki aynalar buz üzerinde pembe şampanya, bir şampanya sosyalisti ikiyüzlü olarak bilinir çünkü liberal seçkinler ve bunu günlerde görüyorsunuz. Hatırladığım son şey, kapıya koşuyordum. Daha önce bulunduğum yere geri dönmek için bir geçit bulmalıydım. Ayrılmaya çalışan ancak ölüme kadar asla gerçekten ayrılamayan ünlüler var. Rahatlayın dedi gece adamı (veya tarikat lideri) almaya programlandık. İstediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz ama asla ayrılmayın. Gitmeye çalışabileceğini ama Hollywood’un her zaman sana dönüş yolunu bulacağını söylüyorum. Hollywood Elitist Kültlerine atıfta bulunan The Weekend müzik videolarının şarkı sözlerinde çok benzer bölümler var.

Author

39 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 39

2. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 264

3. Yozgat merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım 20-02-2021 04:22:57

4. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-02-2021 06:50:48

5. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun 20-02-2021 14:14:38

6. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selam siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , memo – 204

7. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, saolun , Aylin – 409

8. Hatay merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-03-2021 00:28:20

9. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 04-03-2021 10:13:19

10. Karabük dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 183

11. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . Selam paylaşım valla iyi, saolun , elif yılmaz – 334

12. Kırıkkale dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . Mrb paylaşımın vallaha billaha iyi, tebrikler , ziya – 74

13. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 91

14. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha iyi, saolun , Emine – 126

15. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 317

17. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 334

18. Düzce dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . Slm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 43

19. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

20. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-05-2021 23:04:08

21. Balıkesir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 18:56:28

22. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 391

23. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 340

24. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 296

26. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun , ali – 237

27. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 334

28. Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

29. Muş dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . Merhaba web siten inanki çok güzel, face de paylaştım , ali – 375

30. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 95

31. Kırklareli dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 451

32. Giresun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 29-06-2021 07:01:45

33. Muş merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2021 15:13:02

34. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden iyi, şukuladım , Hasan – 297

35. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 122

36. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun , ahmet – 297

37. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , emin – 153

38. Şırnak dan kimler var. Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 431

39. Bu konu : ” Pekala, beni dinle. The Eagles ‘Hotel California’yı çözmüş olabilirim ama idk. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link