Zaten çökeceği tarihi biliyorum, ne kadar süreceğini biliyorum, ne kadar çökeceğini biliyorum ve yine de o noktaya kadar düzenli olarak FOMO’ya yardım edemem. Bu piyasaya gerçekten bazı satıcılar getirmek için medya makinesini aşırı hızda çalıştırıyorlar çünkü siktir et beni, kelimenin tam anlamıyla borsa ile bir GEYSER parasına dokundular, şey sonsuza kadar fırlar.

Bu yüzden, ne kadar yakın olduğunuzu görmek istiyorum, daha sıcak veya daha soğuk diyeceğim – biraz eğlenmek için. Kesin tarihi açıklayamam çünkü bu, üzerinde kumar oynamayı planladığım kozmik planı bozabilir.

Olduğu söyleniyor – son 120 haftadır her hafta olduğu gibi bu hafta bir piyasa çöküşü oynadım. Piyasadaki zaman, piyasanın zamanlamasını yener – aslında piyasada olmasanız bile çünkü piyasayı zamanlamaya çalışıyorsunuz – ama bence sonunda düzeliyor. SEND IT ve yolo için randevum var. Senden ne haber?

31 Comments

1. Mardin merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-08-2021 00:14:05

2. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? . Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 144

3. Adıyaman merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-08-2021 00:24:45

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 447

5. Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , Aylin – 367

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 152

7. Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım , Emine – 128

8. Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 400

9. Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 366

10. Selamlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

11. Bartın dan kimler var. Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? . Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , – 378

12. Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 76

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun

14. Ankara dan kimler var. Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, sağolun , doruk – 449

15. Giresun dan kimler var. Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? . Selam sayfa inan ki hayran edici, teşekkürler , ali – 159

16. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? . Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , elif yılmaz – 245

17. Çanakkale merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 13-08-2021 02:08:41

18. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

19. Muş merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 13-08-2021 11:54:05

20. Merhaba sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

21. Bursa merkezden ben banu. Selamlar web siten gerçekten güzel, tebrikler 16-08-2021 23:09:17

22. Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 294

23. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 19:40:13

25. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

26. Bolu merkezden ben . Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 26-08-2021 02:33:38

27. Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, teşekkürler , ali – 105

28. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? . Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 273

29. Aydın merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 08-09-2021 07:26:02

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha iyi, şukuladım , elif yılmaz – 60

31. Tekirdağ dan kimler var. Pekala – EN İYİ piyasa çöküşü tahmininiz nedir? . Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 286

Write A Comment