Bu yüzden uzlaşmaz bir bölümün ortasında r / komplo hakkında bir yazı yaptığımı düşünüyorum. Çok şiddetli, korkutucu, kurtulmaya çalışıyordum ve sürekli olarak ikiz bilinçlilik durumunda olduğumu, akut travma geçirdiğim, inanılmaz derecede uykusuz, aç bıraktığımı, tekrar tekrar kolluk kuvvetleri tarafından hedeflendiğimi açıkça ifade ettim. ve lanet olası bir gazeteci, bir insan olarak ödüllendirmeniz gereken en temel sivil özgürlükleri defalarca reddetti. Ve bunun günler olduğunu ve işkence olduğunu.

Ve alay konusu oldum. Yanıt buydu. Alaycı ve bir swatting ile tehdit edildi. Tam olarak sorduğum şekilde alay ettim, lütfen anlatmaya çalıştığım hikayenin farklı bir sunumunu veya uzunluğunu talep eden üzerimde kullanılmayın. Ve deli olduğumu söyledi. Defalarca.

Bu ne tür bir komplo kurulu? Teneke folyo şapka insanlar nerede?

Burada tek bir kişi yazdığım şeyin altında yatan mesajı ya da onlardan çıkarmama nasıl yardımcı olabileceklerini sormadı … ve hiç kimse çok ağır bir yazar olduğumu uzaktan bile fark etmedi ya da göründü. güç elitleri arasında uluslararası çocuk seks kaçakçılığı hakkında veya yayınladığım anda Katie Johnson ile temas kurduğumu belirtmişti.

Şimdi değilim. Çünkü şimdi sistematik olarak dış dünyayla iletişim kurma yeteneğimden sıyrılıyorum ve yaklaşan bir tahliye ile karşı karşıyayım, bu da yine evsiz olacağım anlamına geliyor ve sadece kovuldum, banka kartlarım bir sebepten dolayı donmuş durumda. Şimdi kedilerim de aç. Bir pizza için yalvardım. Bu reddut. Rastgele pizza eylemleri yapıyoruz ya da en azından yaptık, ama görünüşe göre artık değil. Trump İdaresi tarafından kendi modelleme endüstrisindeki çocuk seks ticareti operasyonları hakkında yazdığı için politik zulüm altında hedefli bir gazeteci olduğum kadar tuhaf bir şey söylediğinde değil.

Ben çirkin sapma, gizlilik istilaları, kızımla ilgili tecavüz tehditleri, uyuşturulma belirtileri ve kontrol edilemeyen büyük mal nöbetleri yaşamaya başladığımda, zor bulduğum ahlaki panik ve şeytani ritüel istismar aldatmacaları hakkında bir hikaye yazmaya başladım. Gerçekten açıklamak için … daha sonra Daily Kos sitesinde 2 ayrı adam tarafından hedeflendi ve mutfağımda GHB ve halüsinojenik ilaçlar üreten ve bu kayıtların bir çiftinde bir çeşit garip beyin yıkama ritüeli yapıyor gibi görünüyor – ama bu bok ne olursa olsun, görünüşe göre beni bu siteden kesinlikle istiyor ve kesinlikle bir sebepten dolayı bu hikayeyi yazmamı istemiyor.

Katie Johnson ve Ekim 2016'dan beri onunla nasıl konuşamadığınıza dair bir hikaye. Yoksa gizlenmiş gibi görünen MULTIPLE hedefli diğer kaynak ve gazetecilerden herhangi biri?

Komplo ilgilenmiyor mu? Ve neredeyse 3 gün boyunca yiyeceklere erişmenin herhangi bir yolu olmadığında kimseden pizza isteyeceğini komik olduğunu düşünüyor.

Neden bu kadar komik? Ya şiddetli akıl hastalığı olan ve ihtiyaçlarını ve korkularını dış dünyayla iletmek için mücadele eden bir kişi ya da gerçekte sivil hakların temsili ve ihbarcı korumanın umutsuz ihtiyacı olduğu gerçeğini söyleyen bir kişi.

Yoksa çılgın bir insan. Kimler derhal uygun acil durum kaynaklarıyla bağlantı kurmaya çalışmalısınız, çünkü belli ki onları alamıyor.

Bunu bir kez daha deneyebilir miyiz? Çünkü açıkçası birine ya da diğerine ihtiyacım var. Tercihen her ikisi de.

Author

127 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 13-02-2020 06:07:45

2. Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-02-2020 06:30:41

3. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2020 01:10:51

4. Burdur merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:15:51

5. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-02-2020 11:59:44

6. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2020 13:56:00

7. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım 22-02-2020 01:10:21

8. Afyon merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-02-2020 09:00:43

9. Adana merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2020 11:38:10

10. Kars merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 23-02-2020 14:58:56

11. Tokat merkezden ben ali. Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-02-2020 23:22:44

12. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

15. Samsun merkezden ben Aylin. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 04-03-2020 10:25:38

16. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. Kırşehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-03-2020 15:31:28

18. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

19. selam arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

20. Antalya merkezden ben doruk. Slm sayfan yeminle hayran bıraktı, saolun 26-03-2020 13:49:02

21. Artvin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 28-03-2020 17:26:40

22. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

23. Mrb sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

24. Samsun merkezden ben ziya. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 04-04-2020 22:50:42

25. Slm web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

26. Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım 10-04-2020 03:40:48

27. Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 10-04-2020 11:41:58

28. Bilecik merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-04-2020 05:59:04

29. Samsun merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 17-04-2020 00:56:32

30. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

31. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2020 15:53:05

32. Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

33. Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 21:12:25

34. Şırnak merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım 27-04-2020 19:03:48

35. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

36. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler 06-05-2020 08:37:53

37. Ardahan merkezden ben Emine. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-05-2020 11:13:45

38. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

39. Sinop merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-05-2020 12:32:13

40. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

41. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun

42. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun

43. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

45. Isparta merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz valla çok iyi, saolun 29-05-2020 05:09:24

46. Yozgat merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-06-2020 04:53:13

47. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Slm siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Burdur merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 24-06-2020 06:57:11

50. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler

51. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

52. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

53. Hakkari merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2020 07:33:36

54. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

56. Rize merkezden ben banu. Slm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-07-2020 08:08:34

57. Burdur merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-08-2020 09:20:42

58. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, şukuladım 07-08-2020 11:53:22

59. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

60. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 17-08-2020 17:13:24

61. Van merkezden ben Emine. Mrb siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-09-2020 22:20:21

62. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-09-2020 18:07:47

63. Kütahya merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 03:35:22

64. Merhaba herkese sayfan inan ki çok iyi, face de paylaştım

65. Nevşehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-09-2020 16:50:49

66. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 08-09-2020 06:16:29

67. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

68. selam arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

69. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım , mehmet – 393

70. Amasya dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Selamlar web siteniz gerçekten güzel, tebrikler , gaye – 432

71. Selamlar siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

72. Ankara dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Mrb web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 96

73. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Selamlar siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 60

74. Tokat merkezden ben Hasan. Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-11-2020 13:19:35

75. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler

76. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

77. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 386

78. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

79. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 376

80. Karabük dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , Emine – 39

81. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 08-12-2020 16:07:35

82. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 221

83. Kırklareli merkezden ben ziya. Slm web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 00:53:09

84. Bingöl dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun , Hasan – 391

85. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 361

86. Tekirdağ merkezden ben doruk. Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-01-2021 04:18:47

87. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Merhaba siten valla hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 114

88. Sinop merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-01-2021 04:37:49

89. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

90. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, tebrikler 13-02-2021 00:58:30

91. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , ziya – 271

92. Merhaba siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

93. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, sağolun 02-03-2021 03:17:53

94. Muğla merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 08-03-2021 02:55:29

95. İzmir merkezden ben ali. Slm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 12-03-2021 13:14:24

96. Çankırı dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 500

97. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, sağolun , ahmet – 58

98. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 124

99. Denizli dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Selamlar sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 158

100. İzmir merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 08-04-2021 06:16:48

101. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , – 485

102. Bingöl dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 151

103. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

104. Gaziantep dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 35

105. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 108

106. Kırklareli dan kimler var. Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 292

107. Afyon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-05-2021 02:40:53

108. Hatay merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-05-2021 02:58:40

109. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, face de paylaştım , memo – 113

110. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 457

111. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 489

112. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

113. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım , – 70

114. Bu konu : ” Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 145

115. Muğla merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 09-06-2021 00:56:31

116. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 11:30:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link