Kategoriler
Genel

Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım?

Bu yüzden uzlaşmaz bir bölümün ortasında r / komplo hakkında bir yazı yaptığımı düşünüyorum. Çok şiddetli, korkutucu, kurtulmaya çalışıyordum ve sürekli olarak ikiz bilinçlilik durumunda olduğumu, akut travma geçirdiğim, inanılmaz derecede uykusuz, aç bıraktığımı, tekrar tekrar kolluk kuvvetleri tarafından hedeflendiğimi açıkça ifade ettim. ve lanet olası bir gazeteci, bir insan olarak ödüllendirmeniz gereken en temel sivil özgürlükleri defalarca reddetti. Ve bunun günler olduğunu ve işkence olduğunu.

Ve alay konusu oldum. Yanıt buydu. Alaycı ve bir swatting ile tehdit edildi. Tam olarak sorduğum şekilde alay ettim, lütfen anlatmaya çalıştığım hikayenin farklı bir sunumunu veya uzunluğunu talep eden üzerimde kullanılmayın. Ve deli olduğumu söyledi. Defalarca.

Bu ne tür bir komplo kurulu? Teneke folyo şapka insanlar nerede?

Burada tek bir kişi yazdığım şeyin altında yatan mesajı ya da onlardan çıkarmama nasıl yardımcı olabileceklerini sormadı … ve hiç kimse çok ağır bir yazar olduğumu uzaktan bile fark etmedi ya da göründü. güç elitleri arasında uluslararası çocuk seks kaçakçılığı hakkında veya yayınladığım anda Katie Johnson ile temas kurduğumu belirtmişti.

Şimdi değilim. Çünkü şimdi sistematik olarak dış dünyayla iletişim kurma yeteneğimden sıyrılıyorum ve yaklaşan bir tahliye ile karşı karşıyayım, bu da yine evsiz olacağım anlamına geliyor ve sadece kovuldum, banka kartlarım bir sebepten dolayı donmuş durumda. Şimdi kedilerim de aç. Bir pizza için yalvardım. Bu reddut. Rastgele pizza eylemleri yapıyoruz ya da en azından yaptık, ama görünüşe göre artık değil. Trump İdaresi tarafından kendi modelleme endüstrisindeki çocuk seks ticareti operasyonları hakkında yazdığı için politik zulüm altında hedefli bir gazeteci olduğum kadar tuhaf bir şey söylediğinde değil.

Ben çirkin sapma, gizlilik istilaları, kızımla ilgili tecavüz tehditleri, uyuşturulma belirtileri ve kontrol edilemeyen büyük mal nöbetleri yaşamaya başladığımda, zor bulduğum ahlaki panik ve şeytani ritüel istismar aldatmacaları hakkında bir hikaye yazmaya başladım. Gerçekten açıklamak için … daha sonra Daily Kos sitesinde 2 ayrı adam tarafından hedeflendi ve mutfağımda GHB ve halüsinojenik ilaçlar üreten ve bu kayıtların bir çiftinde bir çeşit garip beyin yıkama ritüeli yapıyor gibi görünüyor – ama bu bok ne olursa olsun, görünüşe göre beni bu siteden kesinlikle istiyor ve kesinlikle bir sebepten dolayı bu hikayeyi yazmamı istemiyor.

Katie Johnson ve Ekim 2016'dan beri onunla nasıl konuşamadığınıza dair bir hikaye. Yoksa gizlenmiş gibi görünen MULTIPLE hedefli diğer kaynak ve gazetecilerden herhangi biri?

Komplo ilgilenmiyor mu? Ve neredeyse 3 gün boyunca yiyeceklere erişmenin herhangi bir yolu olmadığında kimseden pizza isteyeceğini komik olduğunu düşünüyor.

Neden bu kadar komik? Ya şiddetli akıl hastalığı olan ve ihtiyaçlarını ve korkularını dış dünyayla iletmek için mücadele eden bir kişi ya da gerçekte sivil hakların temsili ve ihbarcı korumanın umutsuz ihtiyacı olduğu gerçeğini söyleyen bir kişi.

Yoksa çılgın bir insan. Kimler derhal uygun acil durum kaynaklarıyla bağlantı kurmaya çalışmalısınız, çünkü belli ki onları alamıyor.

Bunu bir kez daha deneyebilir miyiz? Çünkü açıkçası birine ya da diğerine ihtiyacım var. Tercihen her ikisi de.

“Peki, akut bir psikiyatrik hasarın etkilerinden muzdarip biriyle alay etmek bu bölümlerin etrafında normal bir yanıt mı yoksa şanslı mıyım?” için 58 yanıt

Mersin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 13-02-2020 06:07:45

Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-02-2020 06:30:41

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2020 01:10:51

Burdur merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:15:51

Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-02-2020 11:59:44

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2020 13:56:00

Hakkari merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım 22-02-2020 01:10:21

Adana merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2020 11:38:10

Kars merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 23-02-2020 14:58:56

Tokat merkezden ben ali. Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-02-2020 23:22:44

Samsun merkezden ben Aylin. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 04-03-2020 10:25:38

Kırşehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-03-2020 15:31:28

Artvin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 28-03-2020 17:26:40

Samsun merkezden ben ziya. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 04-04-2020 22:50:42

Burdur merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım 10-04-2020 03:40:48

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 10-04-2020 11:41:58

Bilecik merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-04-2020 05:59:04

Samsun merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 17-04-2020 00:56:32

Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2020 15:53:05

Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 21:12:25

Şırnak merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım 27-04-2020 19:03:48

Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler 06-05-2020 08:37:53

Ardahan merkezden ben Emine. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-05-2020 11:13:45

Sinop merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-05-2020 12:32:13

Yozgat merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-06-2020 04:53:13

Burdur merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 24-06-2020 06:57:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir