Biraz mantık duymak istiyorum. Peki aşıları kim yarattıysa sence tam olarak ne istiyorlar? Çünkü artık ülke başkanları bile aşı oluyor. Birisinin aşıyla herkesi öldürmek istediğini mi düşünüyorsun? Veya insanlarda bazı ciddi sağlık sorunlarına neden olur mu? Ne sebeple? Ya da sonuçları umursamadan bir para kazanma fırsatını aceleye getirmek mi?

59 Comments

1. Merhaba herkese siten valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Selamlar web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

4. Bolu dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Selam sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 272

5. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 306

6. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 18

7. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 355

8. Gaziantep dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Merhaba paylaşım inanılmaz çok iyi, saolun , Hasan – 322

9. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, tebrikler

10. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 155

11. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-07-2021 04:29:10

12. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 103

13. Selamın aleyküm web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım

14. Bartın merkezden ben hatice. Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 12-07-2021 04:34:03

15. Mardin dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Slm siten inanılmaz güzel, tebrikler , banu – 14

16. Merhaba herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 53

18. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 178

19. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 311

20. Adana merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler 12-07-2021 04:42:06

21. Tokat dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 431

22. Hakkari dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 126

23. Selamlar siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

24. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 235

25. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 69

27. Karaman merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, saolun 12-07-2021 04:50:21

28. Aydın dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Selam herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 449

29. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, tebrikler 12-07-2021 04:52:20

30. Selamlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

31. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, saolun , emin – 193

32. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 145

34. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 371

35. İstanbul dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, saolun , mehmet – 458

36. Van dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . selam arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 387

37. Selamlar web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 19-07-2021 05:00:42

39. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 280

40. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-07-2021 22:36:30

41. Erzincan dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 22

42. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 30-07-2021 08:59:54

43. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 18:59:37

44. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 255

46. Afyon merkezden ben ahmet. Mrb siten vallaha hayran edici, saolun 03-08-2021 15:03:14

47. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, sağolun , memo – 144

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 282

49. Van merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun 05-08-2021 20:28:59

50. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 48

51. Mersin merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 21-08-2021 21:30:18

52. Kütahya dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Merhabalar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 365

53. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 25-08-2021 07:51:21

54. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım , gaye – 247

55. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 30-08-2021 14:29:49

56. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, şukuladım

57. Bu konu : ” Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? ” çok güzel. Mrb siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 43

58. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Peki, aşıların arkasındaki komplonun ne olduğuna inanıyorsunuz? . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 71

59. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten vallaha güzel, teşekkürler 03-09-2021 16:15:43

Write A Comment