Geçmişin komploları çoktan geride kaldı, şimdi hepsi “boo hoo Biden” ve mevcut yönetim hakkında, son başkanın (kaybeden pislik) durum böyle olmadığında.

Eee … sizler QAnonsense hapını mı aldınız?

ps- trump kaybetti ve seni sevmiyor. herifler ve eziksiniz.

19 Comments

1. Aydın dan kimler var. Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? . Selam paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun , emin – 353

2. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 11-05-2021 16:12:23

3. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun

4. Nevşehir dan kimler var. Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? . Merhaba herkese sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 484

5. Bu konu : ” Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok iyi, şukuladım , memo – 17

6. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun 17-05-2021 09:59:56

7. Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 272

9. Kastamonu dan kimler var. Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? . Selam herkese siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 326

10. Bu konu : ” Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 163

11. Bu konu : ” Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım , emin – 254

12. Çorum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 09-06-2021 23:02:51

13. Bu konu : ” Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 477

14. Bilecik dan kimler var. Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun , banu – 15

15. Giresun dan kimler var. Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? . Mrb siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 211

16. Bu konu : ” Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 283

17. Bu konu : ” Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? ” çok güzel. Selam web siten inanki dikkat çekici, sağolun , Emine – 333

18. Kayseri merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2021 10:07:53

19. Bayburt dan kimler var. Peki bu denizaltı artık sadece bir QAnonsense yeri mi? . Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 221

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link