Kategoriler
Genel

Peki … CDC’yi kim görevlendirdi? (Farfaralık)

CDC kural yapıcılara ve öneriler yasalara uygun değildir. Neden şimdi CDC’nin söylediklerinin kesin olduğu izlenimi altında? Beyaz ev bile şimdi “sus” gibi. Sayısız “gerçekler” ve “çalışmalar” üzerine o kadar çok tereddüt ediyorlar ki, şimdi söyledikleri gelecek haftalarda büyük olasılıkla değişecek. Ayrıca, DSÖ ve CDC birbiriyle birçok kez çelişmektedir. Hiç haklı olmayan birini sürekli (körü körüne) dinlemek zor. Nisan ayında 7 figürün ölümünde olmamalıydık? Fauci aynı zamanda kıyamet günü aşığı değil. Bu adamların ağzından hiç olumlu bir şey yok. Onu eğirdik, bu yüzden tekrar açtık. Ama birçok insanın tahmin ettiği gibi, sadece “uzmanlar” değil, ne olursa olsun etrafta dolaşacaktı. Genellikle komplolara yakalanmıyorum, ama coronavirüs ile ilgili evrakların ve mağazalarda zaten çok fazla miktarın olması komikti. düşünüyorum ??) Uyguladıkları her küçük değişiklikle daha büyük bir şey geliyor hissediyorum. Ve insanlar körü körüne bununla gidiyor.

İnsanların hayatlarını normal bir şekilde yaşaması ve medya çılgınlığını satın almayı bırakması gerekiyor. Koronadan daha yüksek öldürme oranına sahip daha bulaşıcı hastalıklar var.

… PlayOnAndCryAbtXbox tarafından gönderildi
[comments]

“Peki … CDC’yi kim görevlendirdi? (Farfaralık)” için 7 yanıt

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 31-07-2020 04:16:44

Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 03-08-2020 04:45:20

Aksaray merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2020 19:22:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir