Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz?

CDC’lerin bilgilerine baktım ve görebildiğim kadarıyla COVID ölümleri çok abartılı görünüyor. Biraz daha bakarsanız, diğer komplikasyonların ölümlerle ilgili olduğunu fark edeceksiniz. Ama yine de onları COVID olarak etiketliyorlar ve bir araba kazası hikayesi bile vardı, onu değiştirmek için bir dava açtıklarını okuduğumu hatırlıyorum. Hastanelere COVID ölümleri veya COVID teşhisi için daha fazla ödeme yapılıyor. Şimdi aksini hisseden ama gerçek bir tartışması olan insanlar olduğunu biliyorum, Nasıl hissediyorsun?

… spicywatersauce tarafından gönderildi
[comments]

“Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz?” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden hayran edici, face de paylaştım , hatice – 199

2. Bu konu : ” Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 223

3. Sakarya dan kimler var. Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 100

4. Eskişehir dan kimler var. Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 186

5. Eskişehir dan kimler var. Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 346

6. Bu konu : ” Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 399

7. Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-01-2021 01:35:02

8. Gümüşhane dan kimler var. Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 447

9. Aydın dan kimler var. Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 165

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 343

11. Batman dan kimler var. Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 408

12. Bu konu : ” Peki gerçekten sahte olduklarını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 476

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link