Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz?

İşte bugün memlerde dolaşan ünlü görüntü …

https://imgur.com/a/U853Lrj

Bu yüzden burada her “acınacak” klişeye sahibiz, maga halkı ve Guy Fawkes maskesi, kapıya yaklaşmaya izin verdi, hepsi doğrudan içeride ve hazır olan kameraya doğru bakıyor.

Bu, kimseyi protesto etmekten alıkoymak ve caydırmak anlamına gelen aşamalı bir protesto gibi kokuyor. Bu, protestoları çılgın komplo teorisyenleri ve aşırı sağcı fanatiklerle ilişkilendirmeyi amaçlıyor.

“Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz?” üzerine 63 yorum

1. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2020 06:55:11

2. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 20-04-2020 05:56:49

3. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 23-04-2020 19:04:37

4. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-04-2020 17:21:28

5. Giresun merkezden ben Emine. Slm web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 27-04-2020 04:46:03

6. Yozgat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-05-2020 21:58:41

7. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-05-2020 20:44:58

8. Afyon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2020 05:42:21

9. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-06-2020 15:17:52

10. Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 28-06-2020 07:30:50

11. Muğla merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:53:23

12. Kars merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-07-2020 06:49:05

13. Zonguldak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-09-2020 11:06:04

14. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 18-09-2020 04:24:09

15. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:32:58

16. Kırklareli dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, sağolun , ali – 403

17. Giresun dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 33

18. Tunceli dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 3

19. Samsun merkezden ben Aylin. Selamlar siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-11-2020 05:26:44

20. Uşak dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 454

21. Adana dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Selamlar web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler , Emine – 36

22. Tunceli merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:26:26

23. Sakarya dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 305

24. Bu konu : ” Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 231

25. Trabzon dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Mrb paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 284

26. Bu konu : ” Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 20

27. Osmaniye dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Slm sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 264

28. Bilecik dan kimler var. Peki hepimiz bu Whitmer protestolarının protestocuları itibarsızlaştırmak için inanılmaz derecede sahnelendiğini kabul ediyor muyuz? . Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 90

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link