Author

10 Comments

1. İzmir merkezden ben Aylin. Selam siten inan ki çok iyi, şukuladım 26-02-2021 12:12:01

2. Kırşehir dan kimler var. Peki işaret dilinin her yerde gösterilmesiyle ne alakası var? . Selamlar web sitesi inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 222

3. Elazığ dan kimler var. Peki işaret dilinin her yerde gösterilmesiyle ne alakası var? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 267

4. Bu konu : ” Peki işaret dilinin her yerde gösterilmesiyle ne alakası var? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 10

5. Gaziantep dan kimler var. Peki işaret dilinin her yerde gösterilmesiyle ne alakası var? . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , emin – 293

6. Manisa dan kimler var. Peki işaret dilinin her yerde gösterilmesiyle ne alakası var? . Merhabalar web siten inanılmaz güzel, tebrikler , Emine – 306

7. Osmaniye merkezden ben ali. Merhabalar siten yeminle çok iyi, sağolun 27-03-2021 04:37:44

8. Bu konu : ” Peki işaret dilinin her yerde gösterilmesiyle ne alakası var? ” çok güzel. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 106

9. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. Bitlis dan kimler var. Peki işaret dilinin her yerde gösterilmesiyle ne alakası var? . Selamlar paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 390

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link