Bütün bu p (l) andemic boyunca koolaid siperleri her şeyin iyi olacağını ve çoğu aşılandığında ve covid bittiğinde her şeyin normale döneceğini söylüyordu yada yada yada

Bu ipotek ve kira ödemelerinin moratoryumlar sona erdiğinde, yani ödenmemiş olan her ay için borçlu oldukları anlamına geldiğini unutmuşlar mı? Bu insanlar gerçekten büyük baba hükumetinin onlara bakacağını düşünüyor mu? 08-09 krizinden veya bu bankacıların patlama-çöküş oyununu oynamaya karar verdikleri başka bir zamandan hiçbir şey öğrenmediler mi?

Size gerçekliğin gerçekte nasıl çalıştığını ve gerçekte nasıl çökeceğini, her ikisi de Hegelci diyalektik (problem, tepki, çözüm) olan iki yoldan biriyle anlatayım. Birincisi, tarihte daha önce hiç görülmemiş ölçekte, kan dökülmesine, açlığa, şiddete, evsizliğe yol açan kitlesel tahliyeler ve hacizler o kadar büyük ölçekte ki, bir polis devletine yol açacak bir 3. dünya ülkesinde olduğunuzu düşüneceksiniz. fema kampları, sıkıyönetim ve sokağa çıkma yasakları. İnsanlar bundan o kadar bıkacak ki, normallik duygusu, dolayısıyla tıbbi apartheid ve büyük sıfırlama için yalvaracaklar. Aşıya uyun ve önceden hissettiğiniz tüm lükslere erişim sağlayın, aynı zamanda daha iyi bir topluma dönüşme sürecine katılmak için hiçbir şeye uymanız ve sahip olmanız ve bundan mutlu olmanız gerekir.

İkinci senaryo ise tahliyeler, haciz ve kargaşa çıkmadan önce size ültimatom veriyorlar. Yine uymayanlar, yeni dünya paradigmasına erişemeyecek ve dışlanacak ve devlet bağımlılığı olmadan hayatta kalmak için bulmak zorunda kalacaklar veya gözaltı merkezlerinde kilitli kalacaklar. Ne şekilde bakarsan bak, totalitarizmle bitiyor. Kendi kendine nasıl güvenilebileceğini öğrenmek için bir adım önde başlayabilirsin.

Bundan şüphe duyan ya da farklı bir teorisi olan herkes kulağımdır, ancak rekor silah satışları, gıda bankası satırları, işsizlik ve madde bağımlılığının rekor seviyelerinden bahsetmeden, bunun sonunun koyunların olduğu gibi olduğunu göremiyorum. bir çeşit normale dönüşle uğraşıyordum. Her neyse, güvende kalın, barış!

Author

14 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

2. Yalova dan kimler var. Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? . Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 30

3. Bu konu : ” Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 300

4. Denizli merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 26-03-2021 01:14:44

5. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 315

6. Bu konu : ” Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? ” çok güzel. Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 174

7. Osmaniye dan kimler var. Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? . Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 221

8. Karaman dan kimler var. Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 409

9. Mersin dan kimler var. Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? . Selamlar bu web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , hatice – 466

10. Bu konu : ” Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 42

11. Ağrı merkezden ben Emine. Slm web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 15-04-2021 15:54:05

12. Bingöl dan kimler var. Peki, kira ve ipotek moratoryumları ve devlet yardımı sona erdiğinde ne olur? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 120

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link