Söyleyecek birkaç şeyim olan bir arkadaşımla konuşuyorum ve mantıklı geliyor. Dünyadaki herhangi bir ordunun, ordumuzdan değil, özel mülkiyete ait silahların miktarı nedeniyle ülkemizde bir savaş kazanmasının nasıl mümkün olmadığından bahsediyordu.

Silahlı bir grup insanın protesto etmek için Michigan eyaletindeki eyalet başkentine gittiğini ve yönetilenlerin yasadışı / yasal veya başka bir şey olmadığı için değil, hükümetin kusmasının hiçbir yolu olmadığı için onları durdurmadıklarını söyledi.

Bana mantıklı geliyor mu? Demek istediğim, barışçıl bir devrimimiz ya da barışçıl bir şeyimiz varsa, gaz, lastik mermiler ve dayaklarla yok ediliriz. Ama silahlarý buraya getirirsek … kazanabilir miyiz?

Author

116 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi inan ki iyi, tebrikler 02-05-2020 00:51:30

2. Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-05-2020 09:24:52

3. Antalya merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-05-2020 14:39:27

4. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım

6. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten gerçekten iyi, twitter da paylaştım 12-05-2020 10:03:00

8. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

10. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

11. Selam herkese sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

12. Tokat merkezden ben gaye. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, saolun 14-05-2020 09:47:34

13. Hatay merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:47:40

14. Sivas merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:47:46

15. Şırnak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:47:52

16. Amasya merkezden ben mehmet. Selamlar web siten vallaha billaha iyi, tebrikler 14-05-2020 09:47:58

17. Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:48:09

19. Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 09:48:15

20. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

21. Eskişehir merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 22-05-2020 00:06:04

22. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

24. Selam sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

25. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 07-06-2020 11:34:17

26. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 07-06-2020 11:47:23

27. Kastamonu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, saolun 07-06-2020 16:28:53

28. Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 02:41:49

29. Yalova merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-06-2020 19:14:12

30. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

31. Çorum merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 02-07-2020 17:01:48

32. Muş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler 05-07-2020 00:32:24

33. merhaba arkadaşlar siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Afyon merkezden ben mehmet. Mrb siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 13:29:52

35. Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 13-07-2020 12:05:11

36. Merhabalar sayfan gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

37. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

38. Muş merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 15:33:21

39. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım

40. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım

41. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfa harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 23:45:50

42. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, teşekkürler

43. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

44. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 25-08-2020 10:03:02

46. Aydın merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 05:40:16

47. Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

48. Manisa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 03-09-2020 10:28:51

49. Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 11-09-2020 04:12:35

50. Kars merkezden ben gaye. Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 11:28:31

51. Isparta merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten cidden çok iyi, saolun 26-09-2020 21:01:38

52. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

53. Bitlis merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:31:32

54. Antalya merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım 25-10-2020 06:49:23

55. Iğdır dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 286

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 437

57. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 12:17:40

58. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 65

59. Malatya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 20-11-2020 18:13:02

60. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

61. Sinop merkezden ben emin. Merhaba herkese siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 01-12-2020 12:32:53

62. Erzincan merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, saolun 01-12-2020 14:15:46

63. Ordu dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , ali – 440

64. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım , emin – 132

65. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 55

66. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

67. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun , banu – 196

68. Mersin dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 459

69. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, saolun , memo – 295

71. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

72. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-01-2021 08:28:20

73. Çorum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden güzel, şukuladım 11-01-2021 05:58:25

74. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 391

75. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 25-01-2021 09:39:17

76. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten güzel, sağolun , Emine – 279

77. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 23

78. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 205

79. Afyon merkezden ben emin. Merhaba paylaşımın cidden güzel, sağolun 09-02-2021 12:26:50

80. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 67

81. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 8

82. Osmaniye dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 422

83. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

84. Hakkari merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 23-03-2021 17:57:15

85. Balıkesir dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 93

86. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler

87. Zonguldak dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, şukuladım , banu – 92

88. Konya merkezden ben Emine. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 10:50:28

89. Bayburt dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 292

90. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 498

91. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 04:40:20

92. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 119

93. Siirt dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Mrb sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 13

94. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

95. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, sağolun , – 181

96. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 116

97. Ordu dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 18

98. Kayseri dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , hatice – 347

99. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 314

100. Bu konu : ” Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 249

101. Mrb paylaşımın inanki güzel, facebookta paylaştım

102. Çorum dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 159

103. Amasya merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-05-2021 02:02:32

104. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

105. Iğdır merkezden ben hatice. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 29-05-2021 19:41:38

106. Karaman dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 163

107. Şırnak dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, saolun , emin – 261

108. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

109. Adıyaman dan kimler var. Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link