Kategoriler
Genel

Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Söyleyecek birkaç şeyim olan bir arkadaşımla konuşuyorum ve mantıklı geliyor. Dünyadaki herhangi bir ordunun, ordumuzdan değil, özel mülkiyete ait silahların miktarı nedeniyle ülkemizde bir savaş kazanmasının nasıl mümkün olmadığından bahsediyordu.

Silahlı bir grup insanın protesto etmek için Michigan eyaletindeki eyalet başkentine gittiğini ve yönetilenlerin yasadışı / yasal veya başka bir şey olmadığı için değil, hükümetin kusmasının hiçbir yolu olmadığı için onları durdurmadıklarını söyledi.

Bana mantıklı geliyor mu? Demek istediğim, barışçıl bir devrimimiz ya da barışçıl bir şeyimiz varsa, gaz, lastik mermiler ve dayaklarla yok ediliriz. Ama silahlarý buraya getirirsek … kazanabilir miyiz?

“Peki siz Amerikalıların bir devrim atabileceği ve kazanabildikleri için kişisel olarak sahip oldukları silah miktarı hakkında ne düşünüyorsunuz?” için 26 yanıt

Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-05-2020 09:24:52

Antalya merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-05-2020 14:39:27

Adana merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten gerçekten iyi, twitter da paylaştım 12-05-2020 10:03:00

Hatay merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 14-05-2020 09:47:40

Sivas merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:47:46

Şırnak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:47:52

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:48:09

Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 09:48:15

Eskişehir merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 22-05-2020 00:06:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir