Solcular, Trump’ta HİÇBİR ŞEY bulmak için çok çabalıyorlar ama başaramıyorlar. Korkunç propaganda NYT’nin en son sahte haberleriyle ana arabaya binen TDS bulaşmış bireylerin sayısı gerçekten komik. Bir çare bulmaya çalış çünkü o 4 YIL DAHA FAZLA başkanınız olacak. LOL!

Author

71 Comments

1. Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, teşekkürler

2. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 22:12:39

3. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, saolun 28-09-2020 22:20:13

4. Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun

5. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

6. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 30-09-2020 03:52:17

7. Merhaba herkese sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Selamlar sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-10-2020 08:58:33

10. Çorum dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 131

11. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım , emin – 383

12. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-10-2020 12:34:44

13. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun 25-10-2020 20:20:28

14. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , ziya – 489

15. Çankırı merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 03-11-2020 11:07:10

16. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Ordu dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 198

18. Adıyaman dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . Selam herkese web siten ciddiyim iyi, şukuladım , doruk – 377

19. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 236

20. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Adıyaman merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım 08-12-2020 01:59:03

22. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-12-2020 01:45:30

23. Selam siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım

24. Mrb bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım

25. Edirne merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-12-2020 20:53:25

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 251

27. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 269

28. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 353

29. Selam siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

30. Mersin dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , banu – 274

31. Hatay dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 161

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 287

33. Kütahya merkezden ben memo. Mrb siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-01-2021 21:35:14

34. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . Selam sayfan cidden iyi, saolun , elif yılmaz – 217

35. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

36. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

37. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, şukuladım 11-02-2021 03:17:28

38. Merhaba sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

39. Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

40. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

41. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 281

42. İzmir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 14:01:48

43. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

44. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım , hatice – 170

45. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , mehmet – 270

46. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 07-03-2021 01:42:46

47. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 08-03-2021 07:43:58

48. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 02:47:34

49. Muğla dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , doruk – 361

50. Diyarbakır merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 08:52:31

51. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler 27-03-2021 17:18:55

52. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 80

53. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

54. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, face de paylaştım

55. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-04-2021 07:08:20

56. Trabzon dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . Mrb paylaşım harbiden mükemmel, sağolun , ziya – 482

57. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 133

58. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım

59. Balıkesir merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-05-2021 08:09:41

60. Sinop merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:09:15

61. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 390

62. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz güzel, tebrikler , gaye – 63

63. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 189

64. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, teşekkürler , hatice – 111

65. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım 04-06-2021 21:53:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link