Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO

Solcular, Trump’ta HİÇBİR ŞEY bulmak için çok çabalıyorlar ama başaramıyorlar. Korkunç propaganda NYT’nin en son sahte haberleriyle ana arabaya binen TDS bulaşmış bireylerin sayısı gerçekten komik. Bir çare bulmaya çalış çünkü o 4 YIL DAHA FAZLA başkanınız olacak. LOL!

“Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO” üzerine 16 yorum

1. Kocaeli merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 22:12:39

2. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 30-09-2020 03:52:17

3. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-10-2020 08:58:33

4. Çorum dan kimler var. Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO . selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 131

5. Bu konu : ” Peki, Trump’ın vergilerini ödemediğinin kanıtı nerede? Yoksa NYT kaynaklarına inanmam mı bekleniyor? LMAO ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım , emin – 383

6. Düzce merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-10-2020 12:34:44

Yorum yapın