Kategoriler
Genel

Peki tüm bu mücadele ne hakkında?

Haklar. İşte bu. 7.7 milyar insanın neye karşı ya da neye karşı savaştıklarının listesi uzun. Fakat imho, bunun çok büyük bir yüzdesi, başkalarının neler yapabileceklerine ve yapamayacaklarına / göremediklerine / duyduklarına / gitmelerine karar vermelerini istemeyen / izin vermeyen insanlardır. Kişisel haklar Devlet hakları Yerel / şehir / eyalet / ülke hakları. Her bireyin istediği çok belirgindir. Bazıları yemek için savaşır, bazıları para için. Liderlerimiz bu şekilde itiyorlar ve bu sırada kendilerini birbirleriyle kavga ederken.

Yanlış olabilir, ama şu anda, askeri olarak çok sessiz bir zaman gibi görünüyor. Bu yola devam edersek çok uzun sürmeyeceğine inanıyorum. Tarihsel bir dönemde toplum gibiyiz. İşlerin değiştiği bir zamanda yaşıyoruz. Hepimiz küresel bir rekor ayaklanma yaşıyoruz. Bu daha önce olmuştu ve nihai sonuç ölümdü. Birçok ölüm. Bir ip yürüyoruz ..

“Peki tüm bu mücadele ne hakkında?” için 18 yanıt

Ankara merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-05-2020 10:44:37

Kilis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-06-2020 13:01:10

Rize merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-06-2020 23:58:53

Ardahan merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 19-06-2020 05:00:16

Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sağolun 20-06-2020 02:33:46

Sakarya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-06-2020 12:10:06

Nevşehir merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-06-2020 06:12:01

ahmet için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir