Pelosi aşı olmadı

Aşıyı Pelosi’nin aldığını sanmıyorum. Dışarıda sadece iki resim var ve bir şapka ve tanıtım dublörüne benziyor. Sadece iki resim bulabildim ama pence ve diğer herkesin aşı olduğunu gösteren videoları var. Aşı yaptırma konusunda büyük olmadığı ve spekülasyona eklemek için bir kez aşıyı alıp almayacağından emin olamadığı defalarca alıntı yapıldı, reddit’te veya internette aşıyı yaptırdığını sorgulayan neredeyse sıfır gönderi var.

“Pelosi aşı olmadı” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Pelosi aşı olmadı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 378

2. Trabzon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, saolun 21-12-2020 06:34:46

3. Burdur merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 24-12-2020 18:16:02

4. Bu konu : ” Pelosi aşı olmadı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla güzel, saolun , ali – 227

5. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 10-01-2021 12:37:57

6. Bu konu : ” Pelosi aşı olmadı ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle iyi, face de paylaştım , ali – 165

7. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun 13-01-2021 06:38:55

8. Bu konu : ” Pelosi aşı olmadı ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok iyi, şukuladım , emin – 55

9. Niğde dan kimler var. Pelosi aşı olmadı . Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 298

10. Uşak dan kimler var. Pelosi aşı olmadı . Selamlar sayfa valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 158

11. Bu konu : ” Pelosi aşı olmadı ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 238

12. Düzce dan kimler var. Pelosi aşı olmadı . Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 308

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link