Pelosi “nükleer futbolun” kontrolünü ele geçirirken Trump, Walter Reed Hastanesinde iradesi dışında aciz bırakıldı. Şimdi dünyayı rehin tutuyor: Trump seçimi kazanırsa Amerika’yı bombalayacak. Bu nedenle, Trump’ı Amerika’yı kurtarmak için Biden galibiyetini erkenden kabul etmeye zorluyor.

SS: Pelosi “nükleer futbolun” kontrolünü ele geçirirken Trump, Walter Reed Hastanesinde iradesine karşı aciz bırakıldı. Şimdi dünyayı rehin tutuyor: Trump seçimi kazanırsa Amerika’yı bombalayacak. Bu nedenle, Trump’ı Amerika’yı kurtarmak için Biden galibiyetini erken kabul etmeye zorluyor.

Trump’ın hiçbir zaman COVID geçirmediğini biliyoruz ve sonuç olarak, sakat bırakılırken ve AIDS enjekte edilirken Walter Reed Hastanesinde sıkışıp kalmasına gerek kalmadı. Anketler Trump’ın her zamankinden daha popüler olduğunu gösterse de Demokratların adaylarını zorla yerleştirebilmesi için şimdi tüm çarklar hareket halinde.

“Pelosi “nükleer futbolun” kontrolünü ele geçirirken Trump, Walter Reed Hastanesinde iradesi dışında aciz bırakıldı. Şimdi dünyayı rehin tutuyor: Trump seçimi kazanırsa Amerika’yı bombalayacak. Bu nedenle, Trump’ı Amerika’yı kurtarmak için Biden galibiyetini erkenden kabul etmeye zorluyor.” üzerine 10 yorum

1. Sakarya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-10-2020 02:22:35

2. Uşak merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-10-2020 03:49:34

3. Bursa merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-10-2020 06:29:30

4. Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, facebookta paylaştım 08-10-2020 06:45:09

5. Aksaray merkezden ben Aylin. Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-10-2020 06:51:27

6. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-10-2020 18:22:19

7. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-10-2020 19:48:56

8. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:16:19

9. Bu konu : ” Pelosi “nükleer futbolun” kontrolünü ele geçirirken Trump, Walter Reed Hastanesinde iradesi dışında aciz bırakıldı. Şimdi dünyayı rehin tutuyor: Trump seçimi kazanırsa Amerika’yı bombalayacak. Bu nedenle, Trump’ı Amerika’yı kurtarmak için Biden galibiyetini erkenden kabul etmeye zorluyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 224

Yorum yapın