Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu?

Birkaç saat içinde 600 $ ‘dan 2000 $’ a bir artışı kabul ettikleri konusunda aklımı başımdan almışım! Her zaman 2000 dolar kazanabilirlerdi ama bunun yerine 600 dolar bizim için bir iyilikmiş gibi davrandılar!

600x 250.000.000 (18 yaş üstü Amerikalılar) = 150.000.000.000

2000×250.000.000 = 500.000.000.000

Bu başka bir seviyeye kadar saçmalık.

“Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu?” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? ” çok güzel. Slm web siten inanki güzel, saolun , emin – 213

2. Bu konu : ” Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler , hatice – 172

3. Bu konu : ” Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 426

4. Erzincan merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-12-2020 10:38:05

5. Karabük dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . Selam herkese siten yeminle iyi, tebrikler , ahmet – 369

6. Giresun merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:46:41

7. Bu konu : ” Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 169

8. Bu konu : ” Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 316

9. Elazığ dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 388

10. Çankırı dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 2

11. Mersin dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 229

12. Amasya dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . Selam bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 162

13. Zonguldak dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 500

14. Sakarya dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , ziya – 430

15. Bu konu : ” Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 43

16. Muş dan kimler var. Pelosi’nin az önce onayladığı 350 milyar dolar nereden geldi? Nereye gitmesi gerekiyordu? . Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 389

17. Edirne merkezden ben Emine. Merhaba siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 10:29:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link