İlk önce bunu kolayca çözeceğim. Evet, yaz mevsiminde gökyüzünün pembemsi olduğu ender durumlar her zaman olabilir .. ama ben sadece geceleri kırmızı gökyüzünü ve şafakta kırmızı gökyüzünü renkteki ana sapmalar olarak hatırlıyorum .. Standart maviden veya daha fazlasından ortak bulutlu gri .. her neyse ben neredeysem.

Ama son 12 ayın çoğu, çoğu zaman pembeydi. Bu kesinlikle normal değil. Covid ve 5G ile örtüşmesi de oldukça şüpheli. Bunun neden olabileceğine dair kendi nedenlerinizi bulabilirsiniz.

Bununla ilgili birkaç kırmızı bayrak … bir google araştırması yaparsanız, ortaya çıkan hikayelerin çoğu son birkaç yıla aittir .. ve hepsi normal bir şekilde patlar. Yine de normalse, son haberlerde ne var ???? https://www.google.com/amp/s/www.independent.co.uk/climate-change/news/new-york-city-pink-sky-undinary-weather-patterns-light-dust-particles- atmosfer-a8462861.html% 3famp

Bunun üzerine, google “neden” yazın ve gerisini otomatik doldurmanın halletmesine izin verin. En üstteki sonuçta kendi içinde komik görünen “gökyüzü neden mavi” yi göreceksiniz. Devam edip “the” eklerseniz, sonraki otomatik dolu “gökyüzü neden pembe” dir. Görünüşe göre BİRÇOK insan bunu soruyor.

Sözüm ona toz parçacıklarına bağlı … Normal bulutların zaten toz ve su buharı olduğu düşünüldüğünde bu komik. Bu sadece yaz aylarında değil, şimdi kışın gökyüzü düzenli olarak pembe oluyor … İrlanda’da. Bunu normal olarak almıyorum.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Pembe gökyüzü? ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 51

2. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, face de paylaştım

3. Hakkari merkezden ben ali. Selamlar siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 07-02-2021 12:22:21

4. Bu konu : ” Pembe gökyüzü? ” çok güzel. Mrb siten harbiden güzel, teşekkürler , Gürbüz – 55

5. Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, teraziye tıkladım

7. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

8. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Elazığ dan kimler var. Pembe gökyüzü? . selam arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 448

10. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-02-2021 19:52:03

11. Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Pembe gökyüzü? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 46

13. Niğde dan kimler var. Pembe gökyüzü? . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 416

14. Bu konu : ” Pembe gökyüzü? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 210

15. Bu konu : ” Pembe gökyüzü? ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 192

16. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, tebrikler 18-02-2021 17:08:08

17. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Pembe gökyüzü? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , mehmet – 213

19. Ağrı dan kimler var. Pembe gökyüzü? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 413

20. Bu konu : ” Pembe gökyüzü? ” çok güzel. Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 425

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link