Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı.

Hemen hemen yeni yayınlandı, bu yüzden internette bulamıyorum ama bölgemde “aşılar güvenli, kanıtlanmış ve etkilidir” diyen yeni bir reklam kampanyası var. Sevdiklerinizi güvende tutun “

Ben anti vaxxer değilim, ama Tanrım. Bu reklam, bunun parayla ilgili olduğunu ve sağlıkla ilgisi olmadığını açıkça ortaya koydu. Bu bok az önce ortaya çıktı ve GÜVENLİ olduğunu iddia ediyorlar

Ne oluyor ?!

Gönderen … Dolphoodle
[comments]

“Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı.” üzerine 18 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. . Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 218

2. Samsun merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-12-2020 10:03:09

3. Bu konu : ” Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. ” çok güzel. Slm siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 445

4. Bu konu : ” Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 62

5. Bu konu : ” Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 122

6. Kütahya dan kimler var. Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 474

7. Bu konu : ” Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 148

8. Denizli dan kimler var. Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. . Selamlar siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 249

9. Konya dan kimler var. Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. . Slm paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 404

10. Bu konu : ” Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 442

11. Bu konu : ” Pennsylvania “hadi aşı olalım” reklamı. ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 285

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link