Kategoriler
Genel

Pentagon ve Google’ın derin devlet Pin Up kızlar

Monsanto için Google Simps

Google Sloganı = Çocukları hedefleyin ve annenizi para karşılığında satmak

Açıklandı: Google iklim değişikliği inkârcılarına büyük katkılarda bulundu

Monsanto, Guardian’ın elde ettiği belgelere göre, Google’a çalışmalarını eleştiren “Monsanto Glifosat Carey Gillam” için arama sonuçlarını tanıtması için para verdi.

Google OK Sunucuları Soğutmak İçin Bozulmamış Yeraltı Suyunu Pompalamak İçin Tamam

Google Kötülük Oluyor: Common Dreams, Fütürizm ve Guardian’da yer alan makaleler, saygın bir Reuters gazetecisi Carey Gillam’ın Monsanto tarafından Google’ın yardımıyla sistematik olarak nasıl taciz edildiğini anlattı.

Google, küçük Street View araçlarını mahallelerimize yerleştirmeye başladığında, şirket ayrıca 30’dan fazla ülkede şifrelenmemiş wifi ağlarından yaklaşık 600 GB e-posta, şifre ve diğer yük verilerini topladı.

Google’ın Yönetişim Yapısının İnanılmaz Kötüsü

Pentagon: Google’ın Drone Hedefleme Çalışması Bilgi Özgürlüğü Yasasından Muaf

Google, Pentagon ile AI sözleşmesini bitirirken Çin’de AI laboratuvarını başlattı

Petrol sahalarını otomatikleştirmek ve petrol alımını artırmak için Google bina teknolojisi.

Penagon Pedos = 2006 yılında Pentatgon’dan 5.000 pedo ping bildirildi, bir jeton gösterisi denemesi birkaç jeton cümle ile sonuçlandı.

Pentagon Pedo Pim Ups

En büyük 5 savunma yüklenicisi CEO’sundan 4’ü kadın.

En iyi 3 CIA köpeği kadındır.

Pentagon’un en iyi silah alıcısı ve ülkenin nükleer stokunun baş gözetmeni şimdi, ülkenin en iyi silah kontrol müzakerecisi ve Hava Kuvvetleri sekreteri gibi en etkili ulusal güvenlik görevlilerindeki diğer kadınlara katılıyor.

Kadınlar Askeri-Endüstriyel Kompleksi Nasıl Üstlendi

Casusların kızkardeşliği: Kadınlar artık CIA’da en üst sıralarda

Muhabir NBC Atıf Ağının Sonsuz Savaş Desteğinden Çıkıyor *

Medyanın Kanla Islatılmış ABD Askeri-Endüstriyel Kompleksinin Beyazlatılması *

Madeleine Albright ve Clintons 90’lı yıllarda yarım milyon Iraklı tıp ve gıda çocuğunu aç bıraktı.

Hillary Clinton ve Obama Yemen, Libya ve Suriye’yi medya çatışmasıyla birlikte yok ettiler. W

Derrick Jensen ile Queer Teorisi Pedofili Jeopardisi

Justin Trudeau, Aile Vakfı’nın 2016 Yıllık Raporuna bir çocuk aşk sembolü koyan bir pedo.

Bernie Sanders kendini kötü şöhretli Voodoo Donuts’ta fotoğraflayan bir pedo. Çocuk tabut biri.

Jordan Peterson, Sonia Poulton’un * Parlamentodaki Pedofiller * bölümünde yer alan pedo ünlüleri Russell Brand ve Stephen Fry ile röportaj yaptı.

“Pentagon ve Google’ın derin devlet Pin Up kızlar” için 40 yanıt

Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 12-05-2020 11:43:53

Balıkesir merkezden ben ziya. Merhaba siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 13-05-2020 10:36:54

Bitlis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:08:42

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 08:24:07

Hatay merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:24:11

Hakkari merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 08:24:20

Kocaeli merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:24:24

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:47:10

Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 07-06-2020 12:33:13

Adıyaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 07-06-2020 15:16:07

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-06-2020 20:07:50

Kastamonu merkezden ben ali. Selam paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-06-2020 05:27:06

Ardahan merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-07-2020 09:00:06

Kayseri merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-07-2020 17:56:12

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-07-2020 00:59:44

Ağrı merkezden ben ziya. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 21:17:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir