Amcam Pentagon’da çalışıyordu ve 11 Eylül’de oradaydı ve bana 11 Eylül’ün sahnelendiğine inandığım için tabuttaki son çivi olan bir şey söyledi:

Bana, beşgenin bir “uçak” tarafından vurulan kısmının, yapılan tadilat nedeniyle o gün boş olduğunu söyledi.

Bana tesadüfen, bir uçağın çarptığı alanın boş olduğunu mu söylüyorsun?

11 Eylül’ün sahnelendiği ve beşgenin muhtemelen bir uçaktan ziyade bir füzeyle vurulduğu fikri göz önüne alındığında, PTB’nin binanın o belirli bölümünü vurmayı seçtiğine inanıyorum çünkü zaten boştu. Yanılıyorsam düzeltin, muhasebe kayıtlarının saklandığı alan da değil mi? Bence pek olası olmayan bir tesadüf. Bana bu detayı anlattığında, her şeyin sahnelendiğine tamamen ikna oldum.

Author

8 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler 09-04-2021 15:59:56

3. Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” Pentagon’un 11 Eylül’de vurulan kısmı boştu. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 137

5. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Pentagon’un 11 Eylül’de vurulan kısmı boştu. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 171

7. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link