Ve eski tüccar: “Piyasalar (kitleler) sizin çözücü (aklı başında) kalabileceğinizden daha uzun süre mantıksız kalabilir.” Sonunda gerçeklik hakimdir.

Bilenler için, bu baştan beri bariz bir olaydı – plandemi veya aldatmaca. Büyük dolar sahipleri aday gösterdiler ve hizmetkarları (politikacılar), hayatlarını korumak için çökmekte olan finansal sistem için bir keçiye ihtiyaç duyuyordu. En az on yıldan beri bu yolculuk her zaman tek yönlü bir yol oldu. Belli bir noktayı geçtikten sonra müessese için geri dönüş yok. Bunu biliyorlar. Mükemmel (kitlesel) illüzyon iken, kartların evi hala ayakta gibi görünmesi için medyayı kontrol ediyorlar.

Biz insanlar ya mevcut finansal sistemi çözüyoruz ya da kendimizi yüzyıllardır savaştığımız sivil özgürlüklerimizden sıyrılmış olarak buluyoruz.

İnsanları / ekonomiyi kilitlemek, para akışlarını kontrol etmelerine yardımcı olur.

PSA: Bir zarara karşı korunmak ve hatta kriz zamanlarında servetinizi artırmak için nakit, altın / gümüş ve P2P e-nakit (Monero, Bitcoin Cash, Bitcoin) kullanın ve yatırım yapın.

Author

64 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba siten vallaha mükemmel, sağolun 11-08-2020 15:58:00

3. Batman merkezden ben doruk. Selam siten harbiden hoşuma gitti, saolun 11-08-2020 15:58:01

4. Bolu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 06:32:50

5. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. Niğde merkezden ben banu. Slm web sitesi valla hayran edici, tebrikler 21-08-2020 14:31:09

8. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

10. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 03-09-2020 07:54:10

11. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

12. Selam paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

13. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Denizli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:17:34

16. Batman merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:20

17. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-10-2020 14:51:15

18. Eskişehir dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun , ali – 440

19. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 132

20. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 125

21. Ardahan merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 08:51:16

22. Van dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Slm sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 156

23. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, tebrikler

24. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 217

25. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ziya – 111

26. Gümüşhane merkezden ben hatice. Mrb web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 01-12-2020 09:03:41

27. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-12-2020 08:27:25

28. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 234

29. Uşak merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun 10-12-2020 04:25:10

30. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 322

31. Rize merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun 17-12-2020 13:15:42

32. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

33. Sakarya dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler , mehmet – 297

34. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

35. Zonguldak merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 22:59:34

36. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, saolun

37. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 240

38. Artvin dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , doruk – 267

39. Iğdır merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, şukuladım 11-01-2021 22:04:01

40. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-01-2021 10:28:05

42. Ağrı dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 257

43. Mrb web siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım

44. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 320

45. elif yılmaz Reply

Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

46. Ordu dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Slm web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , banu – 357

47. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

48. Kırklareli dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Selam paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım , banu – 68

49. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

50. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , memo – 113

51. Giresun dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 167

52. İzmir merkezden ben emin. Slm web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-03-2021 20:09:29

53. Siirt merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 29-03-2021 04:55:56

54. Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, saolun 01-04-2021 20:09:58

55. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 46

56. Konya merkezden ben ahmet. Slm web siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-04-2021 12:30:05

57. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler

58. Erzincan dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 456

59. Rize dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 307

60. Bu konu : ” Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 181

61. Zonguldak dan kimler var. Perspektif: Negatif faiz oranlarında olduğu gibi, şimdi her şey eğriyi tersine çevirmekle ilgili. . Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Emine – 348

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link