Normalde Kanada’da uluslararası bir öğrenciyim ve uçağa binmeden Kanada’ya seyahat edemiyorum (birkaç ay önce kendi ülkemi ziyaret etmek için Kanada’dan ayrıldım). Ancak uçağa binmek için aşı zorunlu olduğu için artık gitmeme kararı aldım. Şimdilik derslerimden vazgeçiyorum. Anneme henüz söylemedim, bana bunu sorduğunda bahaneler uydurup daha sonra gideceğimi ve evden çalışabileceğimi açıklıyorum.

İnsanları aşı yaptırmadıkları için süpermarketlerden yasaklayan insanların videolarını gördüm. Üniversitelerin aşı yaptırmadıkları için öğrenci kayıtlarını sildikleri haberlerini gördüm. Hastaları aşılanmadıkları için reddeden doktor vakaları gördüm. ben

Ve endişelenmeye başladım. İnsanların bu aşırı önlemler nedeniyle pes etmeye başlayacakları.

Lütfen, bu sadece covid aşısıyla ilgili değil, değil mi? Gelecekteki haklarımızdır. Şimdi bana verirsen, resmi olarak hükümete kendini bedenine sokma ve haklı çıkarma hakkını vermiş olursun. Üçüncü atışı yapmak üzereler…

Araştırmalar, maruz kaldığımız kimyasalların kombinasyonunun, erkek sperm sayısını 50 yıl öncesine göre yarı yarıya azalttığını göstermiştir (lütfen bakın).

Gıdalarımızdaki bazı zararlı kimyasalları pestisit nedeniyle yasaklamaya ancak şimdi başladılar. Her şey kirlendi. Her şey.

Ölümden, doğal ve organik olan her şeyden o kadar korkuyorlar ki… Rahatsız edici.

Bilim tarihte o kadar çok yanıldı ki, bilim siyahların kafatasları yüzünden aşağılık olduğunu söylerdi. Eczacılar Radium’un tamamen güvenli olduğunu söylerdi (radyum kızlarını hatırlayın)? Doktorlar Thalidomide’nin güvenli olduğunu söylerdi. Sigaranın güvenli olduğunu düşünürlerdi… Atom bombaları bilim tarafından yaratıldı.

Ancak bugün bilime güvenmediğimiz için utanıyoruz. Her hafta fikrini değiştiren aynı bilim. Maske işe yaramaz. Oh bekle, aslında maskeler önemlidir. Vücudumuzun doğal savunma sistemleri vardır. Boşver, anti kolordularınıza güvenmeyin, bize güvenin. Ve bunun gibi.

Eskiden doktorlara, hemşirelere, bilim adamlarına vs. saygı duyardım ama artık değil. Artık değil.

Lütfen pes etmeyin. Şimdi pes ederseniz, bu asla bitmeyecek. Bağırsaklarımızı kontrol etmek için her zaman yeni şeyler bulurlar.

Bu tamam değil.

Fiziksel bütünlüğünüz işinizden daha önemlidir.

20 Comments

1. Samsun dan kimler var. pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. . selamun aleyküm web siten valla iyi, şukuladım , gaye – 229

2. Hakkari merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-08-2021 07:57:06

3. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. . Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 360

4. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, teşekkürler

5. Bu konu : ” pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 266

6. Bartın merkezden ben . Slm paylaşımınız inanki dikkat çekici, şukuladım 25-08-2021 23:32:30

7. Merhaba sayfan inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Düzce dan kimler var. pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 337

9. Ankara merkezden ben emin. Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler 27-08-2021 18:16:14

10. Bu konu : ” pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , emin – 103

11. Bu konu : ” pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki iyi, tebrikler , banu – 406

12. Kahramanmaraş dan kimler var. pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. . selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 365

13. Kırıkkale merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, teşekkürler 08-09-2021 03:33:43

14. Merhabalar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

15. Konya dan kimler var. pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, tebrikler , Gürbüz – 267

16. Iğdır dan kimler var. pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. . selamun aleyküm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 29

17. Bu konu : ” pes edecek misin? Lütfen teslim olmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , doruk – 444

18. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

Write A Comment