tamam arkadaşlar ben çözdüm. Bunu araştırmak için yaklaşık bir saat harcadım ve ulaşabileceğim tek sonuç bu. lütfen kemerinizi bağlayın. Tamam kontrol et tamam, böylece Peter pan aslında hiç yaşlanmayan efsanevi bir yaratık. Eğer kitabı okursan, buna şiddetle ima ederdi. o sürekli çocukları alır, bu yüzden asla karaya çıkmaz. onlar nerede tho? filmde 10 mfs gibi var, tamam. Öyleyse çocukların geri kalanı nerede? uyku? kamera kapalı mı? onları yazmamayı seçtiler mi? yanlış. Peter pan küçük çocukları kaçırır ve onları seks kölesi olmaları için adasına götürür. çocuklar çok saftır ve herkese güvenir. kim büyümek ister? Eğer yeşil üzerinde konuşan bir adam çocukken odanıza gelip büyümek zorunda olmadığınızı ve ne istersen onu yapabileceğini söyleseydi onu da takip edersin. Wendy neden tek kızdı? neden tinker bell de tek kızdı? tinker bell Wendy’yi neden bu kadar kıskanıyordu? tinkerbell de erkekleri sever. o da içinde. sihri sağlıyor. onun tek kuralı etrafta kızları getirmemekti. o tek kraliçe. şimdi çocuklar büyüdüğünde ne olur, muhtemelen iyi merak ediyorsunuz, buna bir cevabım var ama muhtemelen bundan hoşlanmayacaksınız. Onlarla işi bittiğinde ve aslında yaşlandıklarını anladıklarında onları öldürür. onları geri gönderemez. her ülkede aranıyor. şahit olmamalı. şimdi filmde asla topraklarda olmayan onky yetişkin grubu kim? Kaptan Kanca. ama o kötü biri değil mi? hayır o sadece yanlış anlaşılıyor. Ya sana kaptan Hook’un asla karaya çıkmayacak ilk çocuklardan biri olduğunu söyleseydim. Ya sana Kaptan Hook’un Peter ile dövüşmekten elini kaybettiğini söyleseydim. Bunun bir rahip olduğu için olduğunu düşünürsünüz, ama para ödeyemediği için çalmak zorunda kalır. paraya ihtiyacı var. bu yüzden gün içinde ve hatta şimdi çok yaygındı. şimdi peki ya diğerleri? orada başka yetişkinler de var değil mi? onlar da kayıp çocuklar. Kaptan Hook, Peter Pan’ın topraktan bir çocuğu çaldığını her gördüğünde, çocukları kurtarmak için savaşa gider. Peter pan’ın ona yaptığı gibi masumiyetini başkasının çalmasını istemiyor. kaptan Hook büyüdüğünde diş hekimi olmak istedi. Peter pan hayatını mahvetti ve onu aşina olmadığı bir yere götürdü. denese bile eve dönemez. o kayboldu. Peter Pan’ı yok etmeye yemin eder. bu yüzden onu bulup öldürmek için çok uğraşıyor. Yetişkin bir adamın bir çocuğu öldürmesi için başka ne sebep olabilir ki? Onu eve göndermek için tinkerbell’e ihtiyacı var. tüm sihri tutuyor hatırlıyor musun Kaptan Hook, hikayedeki iyi adamdır. ama tarih daima galipler tarafından yazılır. tinkerbell yakalasa bile onunla çalışmayabilir. böylece Peter Pan’ı öldürecek ve tinkerbell’i sonsuza kadar yakalayacak. boyutu ile çok sınırlıdır. Kitaplarda bile Peter pan oğlanları kaptan Hook ve Kızılderililere karşı savaşa götürür ve sonra ortasında taraf değiştirir ve kendi halkını öldürür. Peter Pan ırkçı, pis ve pis bir pedofildir. o yuvarlak başlı herif de hala bir pislik ama o sadece kansere yakalandı, fişi çektikleri anda ölecek. Peter pan’ın durdurulması gerekiyor. Peter pan kimdir? Bunun üzerine bir teorim var. Peter pan, Jeffery epstien. Bu yüzden onu bulamıyoruz. kendini öldürmedi. öldürülmedi. şu anda sihir kullanıyor. tinkerbell kim? belli ki Bayan Maxwell’in kendisinden başkası değil. bu yüzden hep birlikteler. şimdi kaptan Hook kim? Kaptan Hook zaten tanıdığımız bir adam ama HALA, dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışsa bile çok fazla nefret alıyor. Kaptan Kanca, Q anon … aka … Donald trump !!! Biliyorum şok edici ama bana mantıklı gelen tek teori bu. asla kara sadece epstien adasıdır. siktir et Peter pan kardeşim ve ben onun yanında duruyorum.

Author

16 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun

2. Bu konu : ” Peter Pan, Neverland, Tinkerbell, Kaptan Hook ve bunların hepsinin epstine ve adasına nasıl geri döndüğünü, ayrıca qanon ve diğerlerini nasıl etkilediğini. (UZUN AMA ÇOK OKUNMAYA DEĞER) ” çok güzel. Selam herkese siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 483

3. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Kırşehir merkezden ben . Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-02-2021 00:24:20

5. Bu konu : ” Peter Pan, Neverland, Tinkerbell, Kaptan Hook ve bunların hepsinin epstine ve adasına nasıl geri döndüğünü, ayrıca qanon ve diğerlerini nasıl etkilediğini. (UZUN AMA ÇOK OKUNMAYA DEĞER) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 176

6. Merhaba sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım

7. Giresun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-03-2021 01:01:48

8. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

9. Edirne merkezden ben . Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 04:59:13

10. Bu konu : ” Peter Pan, Neverland, Tinkerbell, Kaptan Hook ve bunların hepsinin epstine ve adasına nasıl geri döndüğünü, ayrıca qanon ve diğerlerini nasıl etkilediğini. (UZUN AMA ÇOK OKUNMAYA DEĞER) ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 354

11. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Hakkari merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun 18-04-2021 08:39:09

13. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link