Chevon, ExxonMobil, ConocoPhillips, Royal Dutch Shell ve British Petroleum (BP), iklim değişikliğindeki rollerine yanıt vermek için San Francisco mahkeme salonuna götürüldü. Tarihi bir itirafta, hepsi IPCC’nin doğru olduğunu ve fosil yakıtların yanmasından kaynaklanan CO2 emisyonlarının küresel ısınmanın sorumlusu olduğunu kabul ediyor. Tam dur. Şaka değil. Bilimsel bir fikir birliği olduğu ve bilimin yerleştiği konusunda hemfikirler (IPCC’ye kadar). “Belirsizlik” yok. “Aldatmaca” yok. “Doğal ısınmadan” kaynaklanmaz. Vb..

Petrolün iklim değişikliğine neden olmadığını söylediler. Petrol yakan insanlar iklim değişikliğine neden olur. Kusurlu değiller, enerji talebini yaratan tüketicidir. Sorun sensin.

https://www.independent.com/2020/09/12/oil-companies-admit-to-contributing-to-climate-change-and-blame-you/

İnsan yapımı iklim değişikliği kesinlikle gerçektir. Bu komplo değil. Komplo şu ki, bu boktan işletmelerin on yıllardır bunu biliyor olması ve hiçbir şey yapmaması, sigaraların kansere bağlı olduğu konusunda büyük tütün yalanları gibi yalan söylüyor.

Author

27 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 45

2. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 422

3. Van dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 304

4. Bursa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, saolun 11-02-2021 00:07:25

5. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 385

6. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, face de paylaştım

7. Afyon dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Selamlar siten inanki hayran edici, saolun , mehmet – 85

8. Artvin dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 356

9. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 375

10. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Selam web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 91

12. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 27

13. Ankara dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 455

14. Iğdır merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 22-02-2021 05:02:40

15. Slm siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

16. Kocaeli merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa cidden çok güzel, şukuladım 03-03-2021 08:36:57

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 491

18. Erzincan merkezden ben Emine. Mrb sayfa yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:32:56

19. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 22-03-2021 00:04:01

20. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

21. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

22. Kahramanmaraş dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Selamlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 12

23. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

24. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Adıyaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 10:12:46

26. Edirne merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 00:03:51

27. Siirt merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım 07-05-2021 07:31:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link