Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor

Chevon, ExxonMobil, ConocoPhillips, Royal Dutch Shell ve British Petroleum (BP), iklim değişikliğindeki rollerine yanıt vermek için San Francisco mahkeme salonuna götürüldü. Tarihi bir itirafta, hepsi IPCC’nin doğru olduğunu ve fosil yakıtların yanmasından kaynaklanan CO2 emisyonlarının küresel ısınmanın sorumlusu olduğunu kabul ediyor. Tam dur. Şaka değil. Bilimsel bir fikir birliği olduğu ve bilimin yerleştiği konusunda hemfikirler (IPCC’ye kadar). “Belirsizlik” yok. “Aldatmaca” yok. “Doğal ısınmadan” kaynaklanmaz. Vb..

Petrolün iklim değişikliğine neden olmadığını söylediler. Petrol yakan insanlar iklim değişikliğine neden olur. Kusurlu değiller, enerji talebini yaratan tüketicidir. Sorun sensin.

https://www.independent.com/2020/09/12/oil-companies-admit-to-contributing-to-climate-change-and-blame-you/

İnsan yapımı iklim değişikliği kesinlikle gerçektir. Bu komplo değil. Komplo şu ki, bu boktan işletmelerin on yıllardır bunu biliyor olması ve hiçbir şey yapmaması, sigaraların kansere bağlı olduğu konusunda büyük tütün yalanları gibi yalan söylüyor.

“Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor” üzerine 14 yorum

1. Balıkesir dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 45

2. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 422

3. Van dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 304

4. Bursa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, saolun 11-02-2021 00:07:25

5. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 385

6. Afyon dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Selamlar siten inanki hayran edici, saolun , mehmet – 85

7. Artvin dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 356

8. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 375

9. Karabük dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Selam web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 91

10. Bu konu : ” Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 27

11. Ankara dan kimler var. Petrol şirketleri iklim değişikliğini kabul ediyor ve sizi suçluyor . Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 455

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link