Tamam arkadaşlar, facebook’ta yerel mesaj panomu trolleyen biri var.

74 yaşında olduğunu ve Pfizer aşı denemelerinin bir parçası olduğunu iddia ediyor.

Aşıyı olduğunu bildiğini söylüyor ve ben alıntı yapıyorum;

“Grubum birbirini tanıdı çünkü deneme sırasında aynı günlerde değerlendirildik – aşıyı aldığımızı ve etkili olduğunu öğrendiğimizde – bir araya geldik (sosyal olarak yolun dışına çıktık) ve ikincisinde bir kutlama yaptık Kasım ayında hafta. Duruşmaya katılma şansım olduğu için mutluyum “

Bu bana hiç mantıklı gelmiyor. Bunun tamamlanan tek aşaması 1. aşama. Yaşındayken o duruşmaya katılamazdı.

Bu yüzden, Kasım ayında üçüncü aşamaya geçtiğini ve kendisine ve grubuna aşıyı aldıkları ve bunun etkili olduğu söylendiğini söylüyor. Bu, Pfizer’in çift kör bir çalışma yapmadığı ve tüm verilerini tam anlamıyla çöp haline getirdiği anlamına gelir.

Bu adamın iddia ettiği ekran görüntüleri var ama boktan biri olduğundan neredeyse eminim.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Author

15 Comments

1. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, twitter da paylaştım

2. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Kütahya merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-01-2021 06:36:54

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pfizer bir çift kör çalışma mı yoksa bu adam yalan mı söylüyor? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 310

5. Bu konu : ” Pfizer bir çift kör çalışma mı yoksa bu adam yalan mı söylüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 22

6. Bu konu : ” Pfizer bir çift kör çalışma mı yoksa bu adam yalan mı söylüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım , emin – 365

7. Bursa dan kimler var. Pfizer bir çift kör çalışma mı yoksa bu adam yalan mı söylüyor? . Selam web siten valla dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 216

8. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 21-01-2021 15:48:09

9. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

10. Selamlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Niğde dan kimler var. Pfizer bir çift kör çalışma mı yoksa bu adam yalan mı söylüyor? . Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 319

12. Bu konu : ” Pfizer bir çift kör çalışma mı yoksa bu adam yalan mı söylüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, saolun , doruk – 389

13. Bu konu : ” Pfizer bir çift kör çalışma mı yoksa bu adam yalan mı söylüyor? ” çok güzel. Slm web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 293

14. Isparta merkezden ben . Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-03-2021 21:09:33

15. Hatay merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-03-2021 11:38:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link