Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir”

Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir”

DailyMail başına dünkü makaleden Bloomberg aracılığıyla, en önemli …

Pfizer, Brezilya’daki ilk ‘süper COVID’ vakasının ABD’de bildirilmesinden birkaç saat sonra aşısının yeni yüksek bulaşıcı varyantlara karşı korunmasına yardımcı olmak için bir güçlendirici geliştirdiğini duyurdu.

Her yeni varyant geldiğinde, şunu test edebilmeliyiz: [our vaccine] etkilidir ‘ Pfizer başkanı Albert Bourla, Bloomberg olayı.

“Etkili olmayan bir şey keşfettikten sonra, çok, çok hızlı bir şekilde mevcut aşının küçük bir varyasyonu olacak bir takviye dozu üretebileceğiz.”

Firmanın şu anda geliştirmekte olduğu destek atışlarının hangi varyantı veya varyantları hedefleyeceğini belirtmedi.

Koronavirüsün yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelme olasılığı yüksek ve gelişen formlarıyla mücadele etmek için aşıların da her yıl artırılması gerekebilir.

https://www.dailymail.co.uk/health/article-9189007/Pfizer-CEO-says-making-booster-shots-coronavirus-varants.html

This Post Has 16 Comments

1. mehmet

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 187

2. memo

Amasya dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Merhaba web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , memo – 78

3. elif yılmaz

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 127

4. mehmet

Manisa dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 414

5. banu

Muş merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 30-01-2021 01:31:12

6. banu

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 97

7. ali

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 461

8. ali

Muğla dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 407

9. mehmet

Muğla dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 373

10. Gürbüz

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 304

11. banu

Bartın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-03-2021 16:23:47

12. Anonim

Çanakkale dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 158

13. emin

Adıyaman merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım 21-03-2021 04:43:00

14. gaye

Yozgat dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Mrb siteniz inanki çok güzel, tebrikler , gaye – 87

15. doruk

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. ali

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 18

Bir cevap yazın