DailyMail başına dünkü makaleden Bloomberg aracılığıyla, en önemli …

Pfizer, Brezilya’daki ilk ‘süper COVID’ vakasının ABD’de bildirilmesinden birkaç saat sonra aşısının yeni yüksek bulaşıcı varyantlara karşı korunmasına yardımcı olmak için bir güçlendirici geliştirdiğini duyurdu.

Her yeni varyant geldiğinde, şunu test edebilmeliyiz: [our vaccine] etkilidir ‘ Pfizer başkanı Albert Bourla, Bloomberg olayı.

“Etkili olmayan bir şey keşfettikten sonra, çok, çok hızlı bir şekilde mevcut aşının küçük bir varyasyonu olacak bir takviye dozu üretebileceğiz.”

Firmanın şu anda geliştirmekte olduğu destek atışlarının hangi varyantı veya varyantları hedefleyeceğini belirtmedi.

Koronavirüsün yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelme olasılığı yüksek ve gelişen formlarıyla mücadele etmek için aşıların da her yıl artırılması gerekebilir.

https://www.dailymail.co.uk/health/article-9189007/Pfizer-CEO-says-making-booster-shots-coronavirus-varants.html

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 187

2. Amasya dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Merhaba web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , memo – 78

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 127

4. Manisa dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 414

5. Muş merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 30-01-2021 01:31:12

6. Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 97

7. Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 461

8. Muğla dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 407

9. Muğla dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 373

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 304

11. Bartın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-03-2021 16:23:47

12. Çanakkale dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 158

13. Adıyaman merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım 21-03-2021 04:43:00

14. Yozgat dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Mrb siteniz inanki çok güzel, tebrikler , gaye – 87

15. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Bu konu : ” Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 18

17. Siirt dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Selamlar bu web sitesi inanki iyi, sağolun , – 273

18. Mardin dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 32

19. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

20. Edirne merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 19-04-2021 02:33:44

21. Ordu dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Merhabalar paylaşımın gerçekten güzel, saolun , emin – 156

22. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkat çekici, saolun

23. Ankara merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-05-2021 08:36:40

24. Çanakkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler 22-05-2021 00:00:05

25. Nevşehir dan kimler var. Pfizer CEO’su: “Koronavirüs yıllık, mevsimlik bir virüs haline gelecek ve aşıların da yıllık olarak artırılması gerekebilir” . Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 458

26. Denizli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 11-06-2021 20:57:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link