Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor?

Shepard Smith’in msnbc’de Pfizer’in tedarik zinciri “hacklendi” diye covid aşı sunumunu ertelemek zorunda kaldığını söyleyen bir rapor yakaladım. Daha sonra bunun e-posta ve kötü bir ek içeren bir kimlik avı saldırısı olduğunu açıklamaya devam ettiler.

Beni yanlış anlamayın, bu geçerli bir taktik (miydi?) Ama çok basit. Pfizer’in ne kadar büyük olduğunu kimseye hatırlatmama gerek yok. Kurumsal düzeyde sistemlere / e-posta yönetimine sahip olduklarına inansanız iyi olur (msnbc spotunun IBM olduğunu belirttiğine inanıyorum), Pfizer gibi Fortune düzeyinde bir devin gelen e-posta taramaları olmadan bu kadar aptalca bir temel saldırıya yenik düşeceğini satın alamıyorum. tablo dışına çıkma. Html olarak gizlenmiş bir ektir.

Daha sonra saldırılardan kimin sorumlu olduğundan emin olmadıklarını söylemeye başladılar, ancak bir sonraki öğle yemeğimin eninde sonunda olağan şüpheliler olan İran, Rusya veya Çin olacağına bahse girerim. Belki NK. Savaş makinesi belki yeniden başlıyor.

Ya öyle, ya da Pfizer ekleri taramadan açamıyor bile, ama hey! Etkili bir aşı olduğundan emin olabilirler, haklı mıyım?

“Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor?” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 384

2. Adıyaman dan kimler var. Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 223

3. Bu konu : ” Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha güzel, sağolun , emin – 222

4. Sinop dan kimler var. Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha iyi, saolun , gaye – 414

5. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 18-12-2020 22:54:38

6. Bu konu : ” Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 81

7. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-12-2020 09:39:35

8. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım 31-12-2020 12:53:36

9. Bu konu : ” Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 466

10. Kilis dan kimler var. Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? . selam arkadaşlar siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 79

11. Bu konu : ” Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler , ziya – 224

12. Bu konu : ” Pfizer’in saldırıya uğradığına gerçekten inanmamız mı gerekiyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 226

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link