Kategoriler
Genel

Pharma shills reddit çalıştırıyor: Arkadaşım, onun farmasötik yaralanmasından bahsettiği için r / askdocs’tan nasıl kalıcı olarak yasaklandığını bildirdiği için r / truth’dan kalıcı olarak yasaklandı.

Arka plan: Arkadaşım, saunf22, daha gençken aknesi (accutane) için reçete edilen bir ilaçtan ciddi ve kalıcı olarak zarar gördü ve r / askdocs’daki yaralanması hakkında bir yorum gönderdi.

Etkinliklerin zaman çizelgesi:

1. Bu konuda r / askdocs’da onun farmasötik yaralanması hakkında bir yorum yayınladı

2. r / askdocs daha sonra onu kalıcı olarak yorum için yasakladı

3. Yasağı hakkında r / truth yayınladı. Başka bir arkadaş da aynı yazıya yorum yaptı.

4. Hemen, o ve yorum yapan diğerleri r / hakikatten kalıcı olarak yasaklandı

Tek yaptıkları ilaç accutanından yaralanmaları ve doktorların bu ilacın uzun vadeli etkilerini tanımamasının ne kadar etiksiz olduğu hakkında konuşmaktı.

Sadece r / gerçeği hakkındaki ‘gerçeği’ bilirsiniz. İpucu: Bu gerçeği bulabileceğiniz bir yer değil.

Herkesi uyandır.

Reddit, özgür konuşma için ücretsiz bir platforma sahip olmakla ilgili değildir. Reddit yoğun şekilde sansürlendi.

Aşağıdaki olayları kanıtlamak için ekran görüntüleri.

“Pharma shills reddit çalıştırıyor: Arkadaşım, onun farmasötik yaralanmasından bahsettiği için r / askdocs’tan nasıl kalıcı olarak yasaklandığını bildirdiği için r / truth’dan kalıcı olarak yasaklandı.” için 22 yanıt

Karaman merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-04-2020 15:31:49

Aydın merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-04-2020 04:57:33

Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler 25-04-2020 11:57:58

Eskişehir merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun 24-05-2020 17:55:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir