https://strangestrangestrange.com/paranormal/ufo/phil-schneider-dulce-base/

Yani, dün gece bu herifi öğrendim ve ne oluyor? Onun hakkında herhangi bir düşüncesi veya bilgisi olan var mı?

TLDR: Ahbap, yeraltında derin askeri üsler yapmakla görevlendirilmiş bir hükümet çalışanıydı. Bir projede, sert bir şeye vurmaya ve matkapları kırmaya devam ettiler. Phil, wtf’nin devam ettiğini görmek için deliğe düşer. Mevcut bir mağara olduğunu ve büyük gri uzaylılar olduğunu iddia ediyor. 2 tanesini vurdu, sonra bir uzaylı onu bir tür ışınla patlattı ve sol elinde 2 parmağını ve göğsündeki bu çılgın kıç yara izini kaybetti.

Dostum daha sonra hükümetin uzaylılarla ilgili örtbas etmelerini açıklamak için konferanslara devam etti ve sadece bir veya iki yıl sonra gizemli bir şekilde ölü bulundu.

Bu hiç duymadığıma inanamadığım çılgınca bir şey. Düşüncelerini paylaş! Bu adam ne kadar inandırıcıydı? Hikayenin kulağa bu kadar fantastik gelmesinin dışında, onu inanılır kılan şey nedir?

45 Comments

1. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , memo – 498

3. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Selamın aleyküm web siteniz cidden iyi, şukuladım , elif yılmaz – 34

4. Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 409

6. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 390

7. Düzce merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım 27-04-2021 20:22:11

8. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 439

9. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, saolun , Gürbüz – 57

10. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 113

11. Adana merkezden ben emin. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:07:49

12. Kars dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Selam herkese web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , Emine – 223

13. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ali – 434

14. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2021 02:20:13

15. Sinop dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 113

16. Diyarbakır dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , hatice – 217

17. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 402

19. Afyon merkezden ben emin. Slm web siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım 24-05-2021 21:54:15

20. Gürbüz Reply

Selam sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım

21. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 377

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 226

23. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, teşekkürler 09-06-2021 19:02:19

24. Bitlis merkezden ben . Selam herkese sayfanız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2021 08:42:08

25. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selam siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 393

27. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 449

28. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 421

29. Kilis merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun 17-06-2021 05:20:01

30. Kırşehir dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 495

31. Rize merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, sağolun 23-06-2021 01:47:39

32. Kars dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 444

33. Aksaray dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ziya – 204

34. Tekirdağ dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . selam arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 448

35. Zonguldak dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Slm web siten inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 216

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 192

37. Mardin dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 492

38. Samsun merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım 17-07-2021 04:37:31

39. Mardin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-07-2021 23:49:20

40. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 19-07-2021 02:42:06

41. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım 21-07-2021 06:52:52

42. Kırıkkale dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Selamın aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 262

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link