https://strangestrangestrange.com/paranormal/ufo/phil-schneider-dulce-base/

Yani, dün gece bu herifi öğrendim ve ne oluyor? Onun hakkında herhangi bir düşüncesi veya bilgisi olan var mı?

TLDR: Ahbap, yeraltında derin askeri üsler yapmakla görevlendirilmiş bir hükümet çalışanıydı. Bir projede, sert bir şeye vurmaya ve matkapları kırmaya devam ettiler. Phil, wtf’nin devam ettiğini görmek için deliğe düşer. Mevcut bir mağara olduğunu ve büyük gri uzaylılar olduğunu iddia ediyor. 2 tanesini vurdu, sonra bir uzaylı onu bir tür ışınla patlattı ve sol elinde 2 parmağını ve göğsündeki bu çılgın kıç yara izini kaybetti.

Dostum daha sonra hükümetin uzaylılarla ilgili örtbas etmelerini açıklamak için konferanslara devam etti ve sadece bir veya iki yıl sonra gizemli bir şekilde ölü bulundu.

Bu hiç duymadığıma inanamadığım çılgınca bir şey. Düşüncelerini paylaş! Bu adam ne kadar inandırıcıydı? Hikayenin kulağa bu kadar fantastik gelmesinin dışında, onu inanılır kılan şey nedir?

15 Comments

1. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

2. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , memo – 498

3. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Selamın aleyküm web siteniz cidden iyi, şukuladım , elif yılmaz – 34

4. Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 409

6. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 390

7. Düzce merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım 27-04-2021 20:22:11

8. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 439

9. Kocaeli dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, saolun , Gürbüz – 57

10. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 113

11. Adana merkezden ben emin. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:07:49

12. Kars dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . Selam herkese web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , Emine – 223

13. Bu konu : ” Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ali – 434

14. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2021 02:20:13

15. Sinop dan kimler var. Phil Schneider hikayesi ve uzaylılar . selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 113

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link