One Direction Teorisi, Dünya’nın ve insanların her şeyin, resmi tarihçelerinin ve zaman çizelgelerinin ve tüm kanıtların, vb. Tümünün, hiçbir insan veya insan benzeri türün veya şimdiye kadar keşfedilmemiş / bilinmeyen türlerin ulaşmadığı sonucuna işaret ettiğini söyler. mevcut ilerleme ve gelişme noktamızı aştı geçmişte. Zaman içinde bu noktaya kadar (yani 2021) yapılan her şeyin asla daha önce yapıldı. Her şey ilk seferdir.

İnançsızlar bunun yanlış olabileceğini iddia ediyor. Aksine bir kanıt olmamasına rağmen, bazı kamplar, insanların veya farklı insanların veya yakın bir akrabanın veya başka bir şeyin geçmişte bizi ilerletebileceğini veya geçebileceğini ve modern / fütüristik uygarlıkların ve toplumların varlığını ifade eden genel materyallerin bozulma oranı göz önüne alındığında, söylüyorlar. (örneğin metaller, alaşımlar, mineraller, plastikler vb.), gelişmiş modern / fütüristik toplumların ve şehirlerin vb. kanıtları, bir bin yıl içinde ortadan kaybolabilirdi, yani Dünya üzerindeki tüm insanlar aynı anda birdenbire ölselerdi, tüm kanıtlarımız modern teknoloji ve altyapı, bin yıl içinde (3021’de) tanınmayacak kadar kötüleşecekti, öyle ki, 3020’lerde Dünya’ya gelen bir uzaylı arkeolog, ilerleme seviyemize ulaştığımıza dair büyük olasılıkla çok az veya hiç kayıt bulamayacaktı. ve teknoloji.

Diğer kamplar daha da ileri gidiyor ve bu noktalara birden fazla kez ulaşabileceğimizi ve bilinmeyen bir felaketle karşılaşabileceğimizi veya tahliye edilebileceğimizi veya sayısız nedenlerle vb. Olduğunu söylüyorlar.

Tek Yön Teorisine itiraz eden (Dünya üzerinde) kanıt bulmak zor olabilir ve / veya bastırılabilir veya göz ardı edilebilir. Ancak eski bir insan uygarlığı, Dünya’ya yakın uzayda veya hatta biraz ötesinde kanıt bırakacak kadar ilerlemişse, oksidasyon eksikliğinden dolayı uzayda çok az korozyon olacağına veya hiç korozyon olmayacağına dair kanıtlar hala mevcut olabilir. Elbette, örneğin Tek Yön Teorisi gerçekten yanlışsa, ancak en gelişmiş antik uygarlık 1800’lü yılların eşdeğerliğine ulaştıysa, uzayda bir arama tamamen anlamsız olabilirdi – bildiğimiz gibi insanlık hiçbir şey başlatmamıştı. 1800’lerde uzaya.

Bazı ilgisiz gruplar da Phobos hakkında tuhaf bir şey olduğuna inanıyor.

Phobos hakkındaki düşünceleriniz ve Mars uydusunu çevreleyen komplo teorileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://i.imgur.com/l7NWE7G.jpg

28 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . Selam herkese sayfa harbiden iyi, şukuladım , ziya – 228

2. Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 42

3. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız yeminle güzel, saolun 21-05-2021 21:43:32

4. Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 494

5. Rize dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 260

6. Gümüşhane merkezden ben emin. Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 01-06-2021 22:27:35

7. Ağrı merkezden ben ali. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 03-06-2021 10:57:10

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 331

9. Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 21

10. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-06-2021 17:24:38

11. Çorum dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . Selam herkese siten gerçekten güzel, sağolun , doruk – 158

12. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler

13. Kilis merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten yeminle mükemmel, şukuladım 13-06-2021 10:32:24

14. Kırıkkale dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . Merhaba sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 438

15. Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 18-06-2021 02:39:49

16. Batman dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . Selam herkese paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 471

17. Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , emin – 57

18. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 02:08:15

19. Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , hatice – 2

20. Ankara dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 376

21. Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 133

22. Isparta dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . merhaba arkadaşlar siten inan ki çok iyi, saolun , banu – 209

23. Bitlis dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 323

24. Osmaniye dan kimler var. Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 312

25. Bu konu : ” Phobos, “One Direction” inanmayanların aradığı kutsal kase olabilir mi ?! ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 346

26. Merhaba web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link