Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor!

Bu yüzden, bir süredir Dövüş sanatları topluluğunda yer alan orta seviye bir Brezilya jiu jitsu mavi kuşuyum ve son zamanlarda uzaklaştım çünkü kendi öğrencilerine steroid vermelerinden ve kadınları cinsel taciz etmelerinden bıktım. hatta erkekler. i arizona’da çok büyük olduğu için rekabet sahnesinin derinliklerindeydim ve bu dengesiz insanların herkesi ifşa etmeyi düşünüyorum. Özellikle Arizona’da BJJ’ye katılan bir çocuğu olan bir ebeveynseniz, cildinizin taranmasına neden olacak birçok şey ve kanıtım var. Buradaki tüm bu büyük boğuşma yarışmalarının para için değil cinsel iyilikler için hileli olduğunu belirtmek gerekir. Bu çevrelerde bulunduğum arkadaşlar beni e-postayla göndermekten çekinmeyin ve bu çok rahatsız edici

“Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor!” üzerine 39 yorum

1. Adıyaman merkezden ben Emine. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 19:18:11

2. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-10-2020 03:49:12

3. Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-10-2020 10:42:42

4. Kocaeli dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Emine – 153

5. Kırklareli merkezden ben ali. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 10:39:31

6. Van dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . Merhaba herkese web siten inanki güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 209

7. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-11-2020 17:04:24

8. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 235

9. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 104

10. Tokat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 25-11-2020 08:10:14

11. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun , Emine – 107

12. Hakkari dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 234

13. Şırnak dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 343

14. Antalya merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-12-2020 12:33:08

15. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 277

16. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 235

17. Sinop dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . selam arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , – 246

18. Niğde dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . Selam paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 23

19. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 375

20. Sakarya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, sağolun 14-01-2021 19:10:14

21. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 112

22. İzmir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 31-01-2021 06:04:03

23. Bursa dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 138

24. Kars dan kimler var. Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! . selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 68

25. Kayseri merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-02-2021 22:11:47

26. Erzurum merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-02-2021 07:18:10

27. Bu konu : ” Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor! ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 116

28. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 11:33:23

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link