Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor!

Bu yüzden, bir süredir Dövüş sanatları topluluğunda yer alan orta seviye bir Brezilya jiu jitsu mavi kuşuyum ve son zamanlarda uzaklaştım çünkü kendi öğrencilerine steroid vermelerinden ve kadınları cinsel taciz etmelerinden bıktım. hatta erkekler. i arizona’da çok büyük olduğu için rekabet sahnesinin derinliklerindeydim ve bu dengesiz insanların herkesi ifşa etmeyi düşünüyorum. Özellikle Arizona’da BJJ’ye katılan bir çocuğu olan bir ebeveynseniz, cildinizin taranmasına neden olacak birçok şey ve kanıtım var. Buradaki tüm bu büyük boğuşma yarışmalarının para için değil cinsel iyilikler için hileli olduğunu belirtmek gerekir. Bu çevrelerde bulunduğum arkadaşlar beni e-postayla göndermekten çekinmeyin ve bu çok rahatsız edici

“Phoenix, Arizona için jiu jitsu spor salonları ile ilgili yerel sorun ….. öğrencilere ve gençlere steroid satıyorlar ve yarışma sahnesinde pek çok cinsel taciz ve iyilik devam ediyor … bunun durması gerekiyor!” üzerine 9 yorum

1. Adıyaman merkezden ben Emine. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 19:18:11

2. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-10-2020 03:49:12

3. Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-10-2020 10:42:42

Yorum yapın