Umursayacağınızı veya ilgileneceğinizi bilmiyorum, ancak yeni bir kripto para birimi madenciliği yapmak için indirebileceğiniz bir uygulama var. % 100 ücretsizdir ve yapmanız gereken tek şey her 24 saatte bir oturum açmaktır. Uygulamayı çalışır durumda veya açık bırakmanız ya da başka bir şey yapmanız gerekmez. Uygulamada 9.5 milyon aktif madenciyi geçtiler, 10 milyona ulaştığında, madencilik yaptıkları hızı yavaşlatmayı ve yeni bir “aşama” başlatmayı planlıyorlar.

App Store’da “Pi ağı” araması yapmanız yeterlidir. Madenciliğe başlamak için davet koduna sahip olmalısınız. Yani eğer istersen benimkini kullan terrez02

Günde iki saniye süren bir şey olduğunu düşündüm ve eğer işe yararsa, kötü bir kıç olur, eğer başarısız olursa, oh pekala, günde bir düğmeye basmanın hiçbir zararı olmaz. 🤷🏼‍♀️ Bitcoin benzer şekilde 12 yıl önce hiçbir değere sahip değildi ve şimdi 19.000 jeton, öyleyse siktir et neden olmasın.

Author

19 Comments

1. Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Gaziantep dan kimler var. Pi Ağı . Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 462

3. Bartın merkezden ben ziya. Selam siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 17-12-2020 06:28:46

4. Merhabalar sayfa gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Eskişehir merkezden ben gaye. Selam sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 17-12-2020 07:32:48

6. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 17-12-2020 12:27:01

8. Bu konu : ” Pi Ağı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 42

9. Bu konu : ” Pi Ağı ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 317

10. Bu konu : ” Pi Ağı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 460

11. Sivas merkezden ben . Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:55:32

12. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten yeminle çok güzel, şukuladım

13. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 18:52:52

14. Bartın dan kimler var. Pi Ağı . Merhaba web siten gerçekten çok güzel, tebrikler , Aylin – 210

15. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Pi Ağı . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 360

16. Bu konu : ” Pi Ağı ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 110

17. Ankara merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 24-02-2021 08:24:14

18. Tekirdağ merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım 03-03-2021 04:31:09

19. Hakkari merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 06-03-2021 02:32:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link