1 Mayıs’ta öldüğünü hatırlıyorum (Fransa’da, bu gün işçileri kutluyoruz), sadece on bir yaşındaydım, ama bana oldukça tuhaf geliyordu, belki de rüzgâr hala kirli kan olayından yankılandı ve ‘radyokatif bulut kazandı ‘sınırları geçme’ …

Bu davayla ilgili herhangi bir girdiniz var mı?

https://en.wikipedia.org/wiki/Pierre_B%C3%A9r%C3%A9govoy.

gönderen … fennecdjay
[comments]

Author

63 Comments

1. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 16:05:58

2. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

3. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım

4. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Adıyaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 23:44:52

6. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. Gürbüz Reply

Slm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, tebrikler

10. Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım

11. selam arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 188

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Merhaba sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 28

16. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 221

17. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , ziya – 91

18. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

19. Edirne merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım vallaha iyi, teşekkürler 18-11-2020 19:21:29

20. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 277

21. Ordu dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, şukuladım , Aylin – 128

22. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, şukuladım 02-12-2020 09:51:59

23. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi çok iyi, şukuladım , ziya – 500

24. Sivas merkezden ben ziya. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-12-2020 14:11:25

25. Gürbüz Reply

Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

27. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 172

28. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler

29. Ordu dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . selamun aleyküm web siten inanılmaz güzel, sağolun , ziya – 143

30. Bilecik dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Mrb web siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 425

31. Kırşehir dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Selam herkese siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 449

32. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 130

33. Erzurum merkezden ben . Slm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 31-12-2020 18:57:00

34. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, saolun , Emine – 197

35. Bingöl merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-01-2021 21:11:09

36. Zonguldak merkezden ben banu. Selam paylaşımınız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-01-2021 00:56:43

37. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, saolun 13-01-2021 00:49:15

38. Artvin merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-01-2021 23:28:14

39. Batman dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 222

40. Düzce merkezden ben Hasan. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-01-2021 23:41:12

41. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, şukuladım , emin – 287

42. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler

43. Sinop merkezden ben banu. Mrb web siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 07-02-2021 18:55:15

44. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler , hatice – 455

45. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler

46. Çorum dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 221

47. Gümüşhane merkezden ben . Merhaba sayfa cidden çok iyi, saolun 02-03-2021 03:51:45

48. Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım

49. Slm web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

50. Siirt dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 344

51. Ankara merkezden ben ali. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-03-2021 02:40:57

52. Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

53. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

54. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , banu – 245

55. Balıkesir dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 250

56. İstanbul dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 306

57. Hakkari merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 18-04-2021 05:39:56

58. Merhabalar web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Gümüşhane dan kimler var. Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? . Selamlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, tebrikler , hatice – 500

60. Bu konu : ” Pierre Beregovoy’un ölümü hakkındaki düşüncelerin neler? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 186

61. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link