Ping-pong Kuyruklu Yıldızı’nın hemen yanında bir çocuk / genç terapist merkezi olduğunu bilen var mı?

Google Haritalar’da oynadıktan sonra, kuyruklu yıldız pong’un bulunduğu alışveriş merkezinde dolaşabildim. Ayrıca harika olan şey, restorana biraz yürüyebilmeniz. Sadece yolun yaklaşık 1 / 3’ünde yürüyebilirsiniz. Şüpheli bir şey aramaya çalıştım ama gözüme çarpan tek şey, içeri girer girmez gönderilen garip grup posterleriydik. Okuduğum iki grup “Ava Luna” ve “Pigme Lush” idi. Bu grupları kim planlarsa mutlaka müzikte garip bir tadı vardır.

Neyse … Restorandan çıkıp Besta Pizza’ya doğru yola çıkıyorum. Google Haritalar’da hala erkek sevenler logosu ön tarafta besta pizza gösteriyor. Tuhaf olan şey, pencerelerin ve kapının kontrplak veya kahverengi kağıtla nasıl kaplandığıdır. Logo hala açık olduğu için restoranın Google Haritalar tarafından kaydedildiği sırada hala açık olduğunu düşünüyorum.
Besta pizzasının arkasına doğru yürüdüğümde, kapı ve pencerelerin hırsız barlarıyla ağır bir şekilde sabitlendiğini fark ettim. Bir pizza eklemi için biraz fazla görünüyor ama her neyse, Çevresindeki işlerin de hırsız barları var.

Şimdi ilginç kısım için (tür) Comet ping pong’un önüne doğru yürüdüm ve yandaki oldukça genel görünümlü bir iş fark ettim, “Aile refahı merkezi”Ve web sitelerine gittikten sonra, çocuklar ve gençler konusunda uzmanlaşmış bir Terapist grubuna benziyor. Her zaman hizmetlerinde önce çocukları listelerler. Ve tabii ki “Aile Sağlığı Merkezi ağ dışında bir uygulamadır”

Burası Kate Kelly adında bir kadın tarafından işletiliyor. Bu kadın hakkında daha fazla bilgi bulmaya çalıştım veya bu şirketle ilgili yorumlar ama şans yok. Ben sadece kuyruklu yıldız ping-pong yanındaki çocuklarda uzmanlaşmış bir terapist olacağını son derece garip buluyorum. Ve hatta oraya gitmek için yönlerde kuyruklu yıldız ping-pong’dan bahsediyorlar.

“Etkinlik odalarının” resmini yayınlıyorlar, bir sürü dini heykel ve resim içeren bir masa görebiliyorum ama tam olarak ne olduklarını tam olarak anlayamıyorum. Bir Shiva heykeli fark ettim, ama bu nadir değil.

https://thecenterforfamilywellbeing.com/events

Bu hiç bir şey olabilir, ama bunun hakkında ne düşündüğünüzü paylaşacağımı ve gördüğümü düşündüm.

“Ping-pong Kuyruklu Yıldızı’nın hemen yanında bir çocuk / genç terapist merkezi olduğunu bilen var mı?” üzerine 25 yorum

1. Batman merkezden ben ahmet. Selamlar siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 03:52:35

2. Batman merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2020 06:08:11

3. Ordu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 15-08-2020 10:53:23

4. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, şukuladım 20-08-2020 03:20:07

5. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2020 14:05:57

6. Iğdır merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:23:34

7. Ankara dan kimler var. Ping-pong Kuyruklu Yıldızı’nın hemen yanında bir çocuk / genç terapist merkezi olduğunu bilen var mı? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 85

8. Zonguldak dan kimler var. Ping-pong Kuyruklu Yıldızı’nın hemen yanında bir çocuk / genç terapist merkezi olduğunu bilen var mı? . Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, tebrikler , ali – 60

9. Artvin dan kimler var. Ping-pong Kuyruklu Yıldızı’nın hemen yanında bir çocuk / genç terapist merkezi olduğunu bilen var mı? . Merhabalar siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 233

10. Bu konu : ” Ping-pong Kuyruklu Yıldızı’nın hemen yanında bir çocuk / genç terapist merkezi olduğunu bilen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 101

11. Düzce dan kimler var. Ping-pong Kuyruklu Yıldızı’nın hemen yanında bir çocuk / genç terapist merkezi olduğunu bilen var mı? . Selamın aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 183

Yorum yapın