Mısırlılar, tüm mezoamerikan piramitlerinden doğrudan sorumluydu ve kullanılan dökme taş kanıtı, Maya ve İnka’ya atfedilen hemen hemen her önemli mimari beceride mevcut. İki uygarlığın piramitleri arasındaki tekinsiz benzerlikler uzaylılardan değil, teknolojik olarak son derece gelişmiş bir Mısır’dan kaynaklanıyor. Mısır Büyük İskender’in eline geçtiğinde, sırları alındı ​​ve her büyük katedrali inşa etmek için kullanıldı. Özgür masonlar hala bu sırrın sahipleri.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 211

2. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-03-2021 12:51:38

3. Adıyaman dan kimler var. Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. . selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 24

4. Aksaray dan kimler var. Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 405

5. Kocaeli dan kimler var. Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. . Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun , doruk – 397

6. Aydın merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-03-2021 11:06:08

7. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. . Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 223

8. Batman merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-03-2021 04:37:55

9. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 01-04-2021 11:34:39

10. Bu konu : ” Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 444

11. Erzincan dan kimler var. Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. . selamun aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 73

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Piramitler, büyük granit blokları çeken ve oyan köleler tarafından inşa edilmedi. Mısırlılar, güneşin enerjisini kullanarak nasıl taş eritip dökeceklerini buldular. Bunu Güney Amerika’ya yaydılar ve bu da Maya ve İnka’nın ilerlemesiyle sonuçlandı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 349

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link