Şu anda borsada bir sınıf savaşı sürüyor. Milyarderler her şeyi kaybediyor ve alt sınıfa savaş ilan ettiler. Medyaya bir göz atın çünkü kendilerini korumak için büyük ölçekli girişimlerde karmaşıklar. Medya, milyarderleri kurban olarak resmetmek için tamamen satıldı. Onlar mağdur değiller. 08’in çöküşüne neden oldular ve onlardan kazanç sağladılar ve şimdi aynı şeyi yapmaya çalışıyorlar. Sorun, açgözlü olmalarıdır. Medyayı izle

Mali müşavir değilim ve tavsiye veremem

gönderen … ninjahampster105
[comments]

Author

18 Comments

1. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-01-2021 10:33:19

2. Bu konu : ” Piyasada neler olduğuna dikkat edin. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 420

3. Bu konu : ” Piyasada neler olduğuna dikkat edin. ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 484

4. Ordu merkezden ben gaye. Slm sayfa gerçekten mükemmel, şukuladım 26-01-2021 11:20:56

5. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-01-2021 21:09:23

6. Edirne merkezden ben gaye. Slm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 21:40:22

7. Ağrı merkezden ben ahmet. Mrb sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım 27-01-2021 17:56:17

8. Bu konu : ” Piyasada neler olduğuna dikkat edin. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , – 348

9. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Muğla dan kimler var. Piyasada neler olduğuna dikkat edin. . Slm web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 17

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Piyasada neler olduğuna dikkat edin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 459

12. Bu konu : ” Piyasada neler olduğuna dikkat edin. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 381

13. Bu konu : ” Piyasada neler olduğuna dikkat edin. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki güzel, saolun , ali – 38

14. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

15. Merhaba herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. İzmir dan kimler var. Piyasada neler olduğuna dikkat edin. . Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 124

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link