Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı?

Karen’ın Facebook’ta Tom Hanks’in nasıl bir sübyancı olduğu hakkındaki gönderileriyle, bunun tam anlamıyla bir psikolojik operasyon olduğunu düşünmeye başladım. Bu konuda paylaşım yapan her alt sınıf insanı yavaş yavaş tüm hareketi gözden düşürüyor. Reddit’teki şililer arasında, sosyal medyada neyin popüler olup neyin olmadığını tam olarak kontrol edebilecek güçlerin olduğunu fark ettim. bunun hakkında belli ki kasıtlı ??

“Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı?” üzerine 53 yorum

1. Bolu merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-08-2020 00:15:54

2. Bartın merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 18-08-2020 05:42:15

3. Edirne merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-08-2020 10:43:56

4. Bayburt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 07-09-2020 21:10:05

5. Antalya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, saolun 08-09-2020 21:14:24

6. Bursa merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 01:06:56

7. Ordu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 18-09-2020 01:01:08

8. Samsun merkezden ben ahmet. Slm siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-09-2020 22:50:47

9. Çorum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-10-2020 12:16:45

10. Tokat merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:10

11. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-10-2020 17:35:12

12. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok iyi, tebrikler , gaye – 200

13. Kars merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-11-2020 16:54:43

14. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 10-11-2020 13:46:42

15. Gaziantep dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 136

16. Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:43:02

17. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, saolun 25-11-2020 13:56:58

18. Bartın dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, sağolun , ali – 10

19. Kayseri dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 357

20. Aydın dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Slm web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 318

21. Zonguldak dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun , Aylin – 8

22. Hatay merkezden ben . Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 17:43:18

23. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 244

24. Konya dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 208

25. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 107

26. Kocaeli dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 498

27. Iğdır dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 440

28. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-01-2021 20:24:25

29. Kilis dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selamlar sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , emin – 361

30. Tokat dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 234

31. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-01-2021 22:03:07

32. Mersin dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 192

33. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 259

34. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 258

35. Manisa dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 11

36. İzmir dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 105

37. Ardahan dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 292

38. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 417

39. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 211

40. Edirne dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 121

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link