Karen’ın Facebook’ta Tom Hanks’in nasıl bir sübyancı olduğu hakkındaki gönderileriyle, bunun tam anlamıyla bir psikolojik operasyon olduğunu düşünmeye başladım. Bu konuda paylaşım yapan her alt sınıf insanı yavaş yavaş tüm hareketi gözden düşürüyor. Reddit’teki şililer arasında, sosyal medyada neyin popüler olup neyin olmadığını tam olarak kontrol edebilecek güçlerin olduğunu fark ettim. bunun hakkında belli ki kasıtlı ??

Author

94 Comments

1. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamlar siten inanki çok iyi, saolun 13-08-2020 22:09:45

2. Bolu merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-08-2020 00:15:54

3. Bartın merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 18-08-2020 05:42:15

4. selamun aleyküm web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım

5. Edirne merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-08-2020 10:43:56

6. Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Samsun merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, şukuladım 24-08-2020 10:49:11

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun

10. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. Bayburt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 07-09-2020 21:10:05

12. Antalya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, saolun 08-09-2020 21:14:24

13. Bursa merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 01:06:56

14. Ordu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 18-09-2020 01:01:08

15. Samsun merkezden ben ahmet. Slm siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-09-2020 22:50:47

16. Çorum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-10-2020 12:16:45

17. Selam paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler

18. Tokat merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:10

19. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-10-2020 17:35:12

20. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok iyi, tebrikler , gaye – 200

21. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, teşekkürler

22. Kars merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-11-2020 16:54:43

23. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 10-11-2020 13:46:42

24. Gaziantep dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 136

25. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:43:02

26. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, saolun 25-11-2020 13:56:58

27. Bartın dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, sağolun , ali – 10

28. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler

29. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

30. Kayseri dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 357

31. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Slm web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 318

32. Zonguldak dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun , Aylin – 8

33. Hatay merkezden ben . Slm paylaşımın inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-12-2020 17:43:18

34. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 244

35. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 208

36. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 107

37. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

38. Kocaeli dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 498

39. Iğdır dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 440

40. Burdur merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-01-2021 20:24:25

41. Kilis dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selamlar sayfan ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , emin – 361

42. Tokat dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 234

43. Merhaba herkese sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım

44. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-01-2021 22:03:07

45. Mersin dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 192

46. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 259

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 258

48. Manisa dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 11

49. İzmir dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 105

50. Ardahan dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 292

51. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 417

52. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 211

53. Edirne dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 121

54. Mrb web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 23

56. Kastamonu merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 03-03-2021 08:49:32

57. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

58. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

59. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler

60. Iğdır dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 32

61. Bartın dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam herkese sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 45

62. Bursa dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Mrb web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 204

63. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

64. Osmaniye merkezden ben ziya. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-04-2021 20:33:47

65. Çankırı dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 349

66. Kahramanmaraş dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , Emine – 112

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 341

68. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler , memo – 348

69. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 208

70. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

71. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

72. Şanlıurfa dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhabalar web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 316

73. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

74. merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım

75. Bitlis dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhabalar sayfanız cidden iyi, tebrikler , doruk – 138

76. Kütahya dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Mrb paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , gaye – 382

77. Bingöl merkezden ben memo. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 27-05-2021 11:18:16

78. Giresun dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 216

79. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

80. Siirt merkezden ben memo. Mrb paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım 09-06-2021 19:47:47

81. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 79

82. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 424

83. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 324

84. Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, sağolun 01-07-2021 09:20:55

85. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla iyi, şukuladım , Emine – 32

86. Bu konu : ” Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 28

87. Kastamonu dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhabalar web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 481

88. Burdur dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam paylaşım valla mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 93

89. Mersin dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Selam sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 205

90. Nevşehir merkezden ben . Mrb sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım 23-07-2021 21:45:28

91. Kırklareli dan kimler var. Pizza kapısı tam anlamıyla bir psy-Op mı? . Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ali – 337

92. Antalya merkezden ben ali. Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun 30-07-2021 09:18:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link