Pizzagate’den bahsettiğim her seferinde, ister “uyanmış” bir kişi ister mutlu bir koyun olsun, herkes bundan “şimdi çürütülmüş komplo teorisi” olarak bahsediyor. “Çürütüldüğüne” inanmayan tek kişinin ben olmadığımı doğrulamak istiyorum.

Author

32 Comments

1. Osmaniye merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 00:31:32

2. Edirne dan kimler var. Pizzacı . selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 1

3. Adıyaman merkezden ben . Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 04:29:21

4. Selam paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Pizzacı ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 305

6. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler 04-03-2021 09:55:06

8. Adana merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:11:34

9. Trabzon dan kimler var. Pizzacı . Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 1

10. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Pizzacı ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 420

12. Bu konu : ” Pizzacı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 75

13. Burdur dan kimler var. Pizzacı . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun , Aylin – 158

14. Şırnak dan kimler var. Pizzacı . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 411

15. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bu konu : ” Pizzacı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, sağolun , emin – 45

17. Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

18. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Giresun dan kimler var. Pizzacı . Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 227

20. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, saolun

21. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Pizzacı ” çok güzel. Mrb siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , – 152

23. Elazığ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 28-06-2021 14:28:37

24. Bu konu : ” Pizzacı ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki iyi, sağolun , – 196

25. Bu konu : ” Pizzacı ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 491

26. Sinop merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 15-07-2021 13:09:23

27. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

28. Ankara dan kimler var. Pizzacı . Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 306

29. Bayburt dan kimler var. Pizzacı . Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link