Pizzagate / Donald Trump hakkında gerçek soru

Tamam, son birkaç ayda pizzagate tavşan deliğinden tamamen aşağı düştüm. Ama Donald Trump’ın o kötü kadının iyi olmasını dilediği son olayları nedeniyle bazı sorularım vardı … bu yüzden sorum şu: SİZ ne düşünüyorsunuz, kodda konuştuğuna inanıyor musunuz ya da kıçını kurtarmaya çalıştığına inanıyor musunuz? üzerine fasulye dökebilir mi? O kadar yırtıktım ki, belki de gerçekten işin içine karıştığı hissine kapıldım … belki Epstein ölmedi çünkü Donald trump onun yanındaydı … belki bununla ilgili haberler geliyordu ve kampanyasını kullanmaya karar verdi belki çocuk seks ticareti son sahte? Bilmiyorum. Bütün kalbimle inandığım tek şey bunun gerçek ve bu kesinlikle korkutucu. Gerçekten bazı gerçek düşünce ve fikirleri duymak isterim. Ayrıca, aptal olduğumu düşünüyorsan lütfen beni kızartma, muhtemelen benim olduğum için.

“Pizzagate / Donald Trump hakkında gerçek soru” üzerine 23 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-07-2020 11:09:40

2. Manisa merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 08:52:48

3. Trabzon merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 22:47:18

4. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:40:30

5. Tokat merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, şukuladım 09-10-2020 15:12:23

6. Bu konu : ” Pizzagate / Donald Trump hakkında gerçek soru ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 330

7. Iğdır dan kimler var. Pizzagate / Donald Trump hakkında gerçek soru . merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 109

Yorum yapın