Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı?

Son zamanlarda birkaç farklı gönderi yaptım ve aralarında olası garip bir bağlantı buluyorum .. Bir şey olursa ne anlama geldiğini bilmiyorum ama belki hepiniz bir araya getirilebilirse bir araya getirmeme yardım edebilirsiniz

Yeni bağlantı – PizzaGate komplosunun, COMET Ping Pong

Resim yayınla

Bu gizli bir kehanet mi yoksa tüm bunlarla ilgili büyük bir aldatmaca ile mi bağlantılı?

SON BİRİNCİ SONRAKuyrukluyıldızlar ve Vebalar – Yakında Dünya’ya yakın geçmesi beklenen ve pandemi ilk başladığından beri bizi zaten etkilemiş olabilecek bir kuyruklu yıldız var –

Corona (SUN) virus – And the Comet passing Earth from conspiracy

Corona (SUN) virüsü – Ve Dünya’dan geçen kuyruklu yıldız

Kuyruklu yıldızların güneşle elektriksel etkileşimi varsa ve şu anda gördüğümüz hastalığın sebebi bize yaklaşan kuyruklu yıldızın nüfusumuz üzerinde bilinmeyen bir etkisi olduğu için ne olur? Belki de sadece insanlarda değil, geniş yayılmış efektler aramalıyız?

http://journalofcosmology.com/Panspermia10.html

Tarihin çoğu için kuyrukluyıldızlar ölüm ve hastalık ile ilişkilendirilmiştir. Dünya üzerindeki yaşamın kuyruklu yıldızlardan ve diğer yıldız kalıntılarından kaynaklandığına dair artan kanıtlar var. Geçen kuyrukluyıldızlar bu gezegende virüs ve mikroorganizmalar bırakmaya devam ettiyse, bu eski astronomların ve medeniyetlerin periyodik veba salgınını neden bu yıldız nesnelere bağladığını açıklayabilir. Dahası, daha sonraki evrim ve yaşamın yok olması, bakteri, ark, virüs ve genlerinin uzaydan devam etmesinden doğrudan etkilenmiş olabilir. Bu resimde insanlar da dahil olmak üzere daha yüksek bitki ve hayvanların evrimi, uzaydan genlerin yanı sıra tekrarlanan pandemik hastalık ataklarından etkilenecektir. Neredeyse itlaf eden salgın hastalıklar ve yok olma olaylarından önce, bu viral elementleri döllerine aktaran kurtulanlara viral genlerin sokulması ya da ardından gelecekteki evrimi etkiledi. Her ne kadar eski korkular ve kuyruklu yıldızların saygısı pandemi salgınlarına denk gelse de, gerçeklere de dayanabilirler.

Bu aynı zamanda acımasız kilitlenmelerin nedenini açıklayabilir …. ve yaygın panik korkusu ve neden olacağı kanunsuzluk nedeniyle bize bildiklerini söyleyemeyebilirler.

Ya güneş korona bizi virüslerden korursa? Belki yanımıza gelen kuyrukluyıldızlar, koronanın bizi korumasını önler, bu da virüslerin kontrolden çıkmasına izin verir?

SON SONRASIYENİ “Şeytani Yeni Dünya Oder Yanlış bayrak aldatma” teorim

Imagine the entire "satanic pizzagate adrenachrome drinking illuminati new world order cabal that took over the world", is the greatest false flag psyop in history, to create a new world order in itself? from conspiracy

Tüm dünyayı ele geçiren şeytani pizzagate adrenachrome içme illuminati yeni dünya düzeni kabal “hayal, tarihte en büyük yanlış bayrak psyop, kendi içinde yeni bir dünya düzeni oluşturmak için?

Ocam’ın ustura kullanarak, şeytani yeni dünya düzeni gerçek olmak ya da şeytani yeni dünya düzeni yanlış bayrak arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, yanlış bayrak senaryosunu seçmek zorunda kalacağım bana daha mantıklı geliyor … birçok insanın şeytani şeyleri satın alabileceğine ve aslında çok uzun süre çalışabileceğine inanıyorum. Ve eğer gerçek olsaydı, kimsenin onu yenebileceği mantıklı değil.

Ayrıca, her şeyin son oyununa bakarsanız, muhtemelen tüm dini sona erdirirdi … elitlerin yapmak istediklerini duyduğumuz şey … VEYA herkes Hıristiyan olmak zorunda kalacaktı, çünkü şeytanizm gerçek … hangisi dindar insanların istediklerine de uyuyor ..

Düzenle:

Ayrıca .. tüm araştırmam boyunca gördüğüm şeylerden biri, bu insanların her zaman insanların seçebileceği 2 seçeneğinin olduğu bir senaryo oluşturdukları … ve her iki seçeneğin de doğru olmadığı … asıl gerçek … ayrıca her iki taraf da iki seçenekten sadece birini seçmeye kazıldığından.

Bu senaryoda gördüğümüz tek seçenek, ya komplo teorisyenlerinin çılgın ya da dünyanın şeytanistler tarafından yönetilmesidir. Bunlar iki baskın seçenek .. ve ikisi de yanlış .. çünkü gerçek şu ki, her iki taraf da manipüle ediliyor ve gerçek gerçeği görmezden geliyor … en makul gerçeklik … aslında en mantıklı olabilecek gerçeklik.

“Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı?” üzerine 81 yorum

1. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-04-2020 06:18:13

2. Sinop merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım 19-04-2020 21:27:37

3. Konya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-04-2020 19:39:55

4. Denizli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-05-2020 03:33:20

5. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 14-05-2020 08:54:30

6. Hakkari merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 21-07-2020 13:48:53

7. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 20:23:29

8. Muğla merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım 21-08-2020 18:46:24

9. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 15:41:44

10. Muğla merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-09-2020 11:50:17

11. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 09-09-2020 01:57:21

12. Edirne merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 11-09-2020 12:25:56

13. İzmir merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-09-2020 19:29:37

14. Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 09:26:18

15. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Mrb siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-09-2020 19:18:54

16. Ağrı merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 00:04:26

17. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 01:08:31

18. Balıkesir dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 35

19. Elazığ dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 81

20. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 244

21. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 301

22. Denizli merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 23:44:14

23. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 452

24. Adıyaman dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 96

25. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 23

26. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 06-11-2020 03:03:06

27. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 161

28. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 437

29. Çanakkale merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler 16-11-2020 22:07:02

30. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Mrb siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 264

31. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 487

32. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 387

33. Kahramanmaraş dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 42

34. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 13

35. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-12-2020 17:45:38

36. Elazığ dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun , gaye – 226

37. Ankara dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . Mrb paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 215

38. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 13-12-2020 14:28:48

39. Amasya dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 310

40. Kırıkkale dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 492

41. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Selam web siteniz inanki çok güzel, saolun , ahmet – 275

42. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 01-01-2021 01:31:22

43. Bu konu : ” Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 134

44. Zonguldak dan kimler var. Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı? . Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 345

45. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-01-2021 01:29:58

46. Samsun merkezden ben Hasan. Merhaba web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-01-2021 10:56:22

47. Kocaeli merkezden ben ahmet. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-01-2021 20:33:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link