Kategoriler
Genel

Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı?

Son zamanlarda birkaç farklı gönderi yaptım ve aralarında olası garip bir bağlantı buluyorum .. Bir şey olursa ne anlama geldiğini bilmiyorum ama belki hepiniz bir araya getirilebilirse bir araya getirmeme yardım edebilirsiniz

Yeni bağlantı – PizzaGate komplosunun, COMET Ping Pong

Resim yayınla

Bu gizli bir kehanet mi yoksa tüm bunlarla ilgili büyük bir aldatmaca ile mi bağlantılı?

SON BİRİNCİ SONRAKuyrukluyıldızlar ve Vebalar – Yakında Dünya’ya yakın geçmesi beklenen ve pandemi ilk başladığından beri bizi zaten etkilemiş olabilecek bir kuyruklu yıldız var –

Corona (SUN) virus – And the Comet passing Earth from conspiracy

Corona (SUN) virüsü – Ve Dünya’dan geçen kuyruklu yıldız

Kuyruklu yıldızların güneşle elektriksel etkileşimi varsa ve şu anda gördüğümüz hastalığın sebebi bize yaklaşan kuyruklu yıldızın nüfusumuz üzerinde bilinmeyen bir etkisi olduğu için ne olur? Belki de sadece insanlarda değil, geniş yayılmış efektler aramalıyız?

http://journalofcosmology.com/Panspermia10.html

Tarihin çoğu için kuyrukluyıldızlar ölüm ve hastalık ile ilişkilendirilmiştir. Dünya üzerindeki yaşamın kuyruklu yıldızlardan ve diğer yıldız kalıntılarından kaynaklandığına dair artan kanıtlar var. Geçen kuyrukluyıldızlar bu gezegende virüs ve mikroorganizmalar bırakmaya devam ettiyse, bu eski astronomların ve medeniyetlerin periyodik veba salgınını neden bu yıldız nesnelere bağladığını açıklayabilir. Dahası, daha sonraki evrim ve yaşamın yok olması, bakteri, ark, virüs ve genlerinin uzaydan devam etmesinden doğrudan etkilenmiş olabilir. Bu resimde insanlar da dahil olmak üzere daha yüksek bitki ve hayvanların evrimi, uzaydan genlerin yanı sıra tekrarlanan pandemik hastalık ataklarından etkilenecektir. Neredeyse itlaf eden salgın hastalıklar ve yok olma olaylarından önce, bu viral elementleri döllerine aktaran kurtulanlara viral genlerin sokulması ya da ardından gelecekteki evrimi etkiledi. Her ne kadar eski korkular ve kuyruklu yıldızların saygısı pandemi salgınlarına denk gelse de, gerçeklere de dayanabilirler.

Bu aynı zamanda acımasız kilitlenmelerin nedenini açıklayabilir …. ve yaygın panik korkusu ve neden olacağı kanunsuzluk nedeniyle bize bildiklerini söyleyemeyebilirler.

Ya güneş korona bizi virüslerden korursa? Belki yanımıza gelen kuyrukluyıldızlar, koronanın bizi korumasını önler, bu da virüslerin kontrolden çıkmasına izin verir?

SON SONRASIYENİ “Şeytani Yeni Dünya Oder Yanlış bayrak aldatma” teorim

Imagine the entire "satanic pizzagate adrenachrome drinking illuminati new world order cabal that took over the world", is the greatest false flag psyop in history, to create a new world order in itself? from conspiracy

Tüm dünyayı ele geçiren şeytani pizzagate adrenachrome içme illuminati yeni dünya düzeni kabal “hayal, tarihte en büyük yanlış bayrak psyop, kendi içinde yeni bir dünya düzeni oluşturmak için?

Ocam’ın ustura kullanarak, şeytani yeni dünya düzeni gerçek olmak ya da şeytani yeni dünya düzeni yanlış bayrak arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, yanlış bayrak senaryosunu seçmek zorunda kalacağım bana daha mantıklı geliyor … birçok insanın şeytani şeyleri satın alabileceğine ve aslında çok uzun süre çalışabileceğine inanıyorum. Ve eğer gerçek olsaydı, kimsenin onu yenebileceği mantıklı değil.

Ayrıca, her şeyin son oyununa bakarsanız, muhtemelen tüm dini sona erdirirdi … elitlerin yapmak istediklerini duyduğumuz şey … VEYA herkes Hıristiyan olmak zorunda kalacaktı, çünkü şeytanizm gerçek … hangisi dindar insanların istediklerine de uyuyor ..

Düzenle:

Ayrıca .. tüm araştırmam boyunca gördüğüm şeylerden biri, bu insanların her zaman insanların seçebileceği 2 seçeneğinin olduğu bir senaryo oluşturdukları … ve her iki seçeneğin de doğru olmadığı … asıl gerçek … ayrıca her iki taraf da iki seçenekten sadece birini seçmeye kazıldığından.

Bu senaryoda gördüğümüz tek seçenek, ya komplo teorisyenlerinin çılgın ya da dünyanın şeytanistler tarafından yönetilmesidir. Bunlar iki baskın seçenek .. ve ikisi de yanlış .. çünkü gerçek şu ki, her iki taraf da manipüle ediliyor ve gerçek gerçeği görmezden geliyor … en makul gerçeklik … aslında en mantıklı olabilecek gerçeklik.

“Pizzagate – Kuyruklu Yıldız Ping Pong ve Corona Virüsü NewNew Dünya Oder aldatmacası mı?” için 17 yanıt

Elazığ merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-04-2020 06:18:13

Sinop merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım 19-04-2020 21:27:37

Konya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-04-2020 19:39:55

Denizli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-05-2020 03:33:20

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 14-05-2020 08:54:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir